95 bin kişiye hizmet veriliyor

Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Bülent Bozatlı, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a nezaket ziyaretinde bulundu.

95 bin kişiye hizmet veriliyor
banner301
Çerkezköy  Bakış - Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Bülent Bozatlı, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi’nde 95 bin’e yakın çalışana sosyal güvenlik hizmeti verildiğini kaydeden Kubilay: “yeni Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmet Binası Fatih Mahallesi’ne yapılacak. Bina, 3 katlı 2 bin 800 metrekare kapalı alan üzerine kurulacak” dedi.

KUBİLAY: HAYIRLI OLSUN

Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Bülent Bozatlı’ya yeni görevlerinde hayırlı olsun temennisinde bulunan Kaymakam Kubilay “Hızla büyüyen İlçemiz yüzlerce fabrikası ve onbinlerce çalışanıyla bölgemizin en önemli sanayi kentlerinden bir tanesidir. İlçemizde hızlı nüfus artışının getirdiği iş yükü dolayısıyla, vatandaşlarımızın Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezimizden hizmet talebi artmaktadır. Bu yönü ile size önemli görevler düşmektedir.” dedi.

banner287
95 BİNE YAKIN KİŞİYE HİZMET VERİYOR

Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi’nde Çerkezköy, Kapaklı ve Saray İlçelerini kapsayan ve 95 bin’e yakın çalışana sosyal güvenlik hizmeti verildiğini açıklayan Kaymakam Kubilay “İlçemizde her gün yeni fabrikalar açılıyor. 300 metrekare alana sahip mevcut hizmet binası sigortalı sayısının her gün arttığı İlçemizde yetersiz kalıyor. Büyük bir Sosyal Güvenlik Merkezine ihtiyacımız var. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Dr. Mehmet Müezzninoğlu’nun İlçemize yaptığı ziyarette, sayın bakanımıza bu konuyu arzetmiştim.” diye konuştu.

YENİSİ FATİH MAHALLESİ’NE YAPILACAK

Kaymakam Kubilay, yeni Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmet Binasının, Fatih Mahallesinde 917 ada, 14 parselde yapılması planlandığı bilgisini vererek “İnşaat oturumu 7 bin 231 metrekare, 3 katlı, 2 bin 800 metrekare kapalı alan üzerinde kurulacak olan hizmet binasının, merkezi bir yerde yapılacak olması ile vatandaşlarımızın hizmete ulaşımı daha kolay olacak.” ifadelerine yer verdi. Kaymakam Kubilay, Çerkezköy Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Bülent Bozatlı’ya çalışmaları takip etmesi için talimat verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306