ADD ve ÇYDD’den mitinge davet

Atatürkçü Düşünce Derneği Çerkezköy Şubesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çerkezköy Şubesi tarafından 4 Aralık Pazar Günü Ankara Tandoğan Meydanı’nda yapılacak miting öncesi basın toplantısı düzenlendi.

ADD ve ÇYDD’den mitinge davet
banner301
Çerkezköy Bakış - Atatürkçü Düşünce Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Dündar Orhan ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı Selda Karacalar, 4 Aralık Pazar Günü Ankara Tandoğan Meydanı’nda yapılacak mitinge tüm Çerkezköylüleri davet etti. Mitinge Çerkezköy’den otobüs kaldıracaklarını ifade eden Orhan ve Karacalar, mitinge gitmek isteyen vatandaşların şubelere gelerek bilgi alabileceklerini ifade etti.

MİTİNGE DAVET

banner287
Atatürkçü Düşünce Derneği Çerkezköy Şubesi’nde düzenlenen toplantıda, ADD Çerkezköy Şube Başkanı Dündar Orhan ve ÇYDD Çerkezköy Şube Başkanı Selda Karacalar tarafından genel merkezleri tarafından gönderilen basın bildirisi okundu. ‘’Cumhuriyetimiz ve parlamenter sistem için 4 Aralık 2016 Pazar Günü saat 12.00 de Tandoğan Meydanında Buluşuyoruz’’ başlıklı basın bildirisini okuyan Orhan ve Karacalar, tüm Çerkezköylüleri mitinge davet etti.

OTOBÜS KALDIRILACAK

Atatürkçü Düşünce Derneği, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği genel merkezlerinin ortaklaşa düzenleyeceği mitinge Çerkezköy’den otobüs kaldıracaklarını ifade eden Orhan ve Karacalar, mitinge gitmek isteyen vatandaşların şubelere gelerek bilgi alabileceklerini ifade etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Omer taykesen
Omer taykesen - 1 yıl Önce

Eyy cehape ! Kivirmadan , Şunun adina adam gibi pkkli vekillere ve vatan haini gazetecilere destek mitingi desenize

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306