AFM’de kayıtlar başladı

Çerkezköy Özel AFM Sağlık Okulu Müdürü Yasin Tektaş, yeni eğitim öğretim yılı için kayıtların başladığı ve TEOG puan şartı aranmadığını söyledi.

AFM’de kayıtlar başladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Sağlık eğitimi ve sağlık okulu ile ilgili bilgi veren Tektaş, “Toplumumuzun daha sağlıklı bir biçimde yaşaması ve gerekli sağlık hizmetlerinin etkili olarak yapılabilmesi için hekim kadar iyi yetişmiş yardımcı sağlık personeline de ihtiyacı vardır. Bu bağlamda AFM Sağlık Okulları olarak 2013 yılından itibaren, öğrencilerimize en yüksek standartlarda en teknolojik imkanları sunarak tecrübeli kadrosu ile eğitim vermektedir.
 

‘’İLK MEZUNLARIMIZI BU YIL VERDİK’’

banner287
2013-2014 eğitim-öğretim yılında okulumuza kayıt olan öğrencilerimiz, bu yıl itibariyle okulumuzun ilk mezunları unvanına da sahip oldular. 56 Hemşirelik ve 22 Acil tıp Teknisyenliği öğrencimizin mesleklerinde atacakları ilk adımlarında da yanlarında olduk. Başarılı öğrenciler yetiştirmemizin haklı gururunu yaşayarak öğretmenlerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.
 

TEOG PUAN ŞARTI ARANMAMAKTA

Kayıtlar ile ilgili bilgi veren Tektaş, ‘’2017-2018 eğitim öğretim yılında bizlerle olmak isteyen 9. sınıf öğrencilerimizin kayıtlarında TEOG puan şartı aranmamaktadır. Bilgi almak isteyen öğrenci ve velilerimizi misafir etmekten gurur duyarız’’ dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306