Ağustos’ta hizmete açılacak

Çerkezköy’ün Gazi Osman Paşa Mahallesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda yenileme ve düzenleme çalışmaları sürüyor. Parkın Ağustos ayı içinde hizmete açılması planlanıyor.

Ağustos’ta hizmete açılacak
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin muhtelif noktalarında bulunan park alanlarındaki revizyon çalışmalarına devam ediyor. Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda da revizyon çalışmalarının Mayıs ayı başında başladığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz yaklaşık 3 bin 500 metrekarelik park alanında çalışmalarını sürdürüyor. Öncelikle park alanımızın içindeki atıl durumda olan yapıları temizledik. Akabinde yürüyüş yollarının yapımına ve sert zemin çalışmalarına başladık” dedi.
 

KAFETERYA ALANININ BETONU ATILDI

banner287
Çalışmalar kapsamında çocuk oyun alanı ve oturma duvarının betonunun atıldığını sözlerine ekleyen Akay, “Parkımızda pergolaların yapımı tamamlandı. Kafeterya alanının da betonu atıldı. Bundan sonraki süreçte 216 metrelik koşu yolunun malzemesi serilecek ve kafeteryanın yapımına başlanacak” ifadelerini kullandı.
 

ÇOCUKLARIMIZ PARKIMIZDA GÖNÜLLERİNCE EĞLENECEK

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içerisinde 655 metrekarelik çocuk oyun alanı oluşturulacağını belirten Akay, “Yeni nesil oyun gruplarının yer alacağı oyun alanımızda 11 metre uzunluğunda ve 1 metre yüksekliğinde çocuklara özel teleferik bulunacak. Çocuklarımız burada gönüllerince eğlenerek güzel vakit geçirebilecek. Aydınlatma çalışmalarının da yapılacağı park alanımızın bakımı otomatik sulama sistemi ile yapılacak” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 10 ay Önce

Park park park kafayı yiyeceğiz başka icrat yok bide Her belediyenin yapmayla yükümlü olduğu yollar mecbur yapacaksın. Bir dünya afiş parası harciyor yandaş reklam ajanslarına veriyor işleri. Bir dünya duba yollarda nerden aldınız kaca geldi belediyeye. Ah be az kaldı nasıl hesap vereceksiniz cok merak ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306