AK Kardeşler çalışanları iftarda bir araya geldi

1995 yılından itibaren inşaat, hafriyat ve inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Ak Kardeşler İnşaat çalışanları Şanlıurfa Kebap’ta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Kardeşler çalışanları iftarda bir araya geldi
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Kardeşler İnşaat yönetimi ve çalışanları iftar yemeğinde buluştu.
YÖNETİM İLE ÇALIŞANLAR KATILDI
Şanlıurfa İskender Kebap’ta önceki gün düzenlenen iftar yemeğine Ak Kardeşler İnşaat sahipleri İrfan Ak, Süleyman Ak, İbrahim Ak, Şirket Müdürü Ziya Polat, idari personel ile çalışanlar tam kadro katıldı.
“BİZ BİR AİLEYİZ’’
banner287
İftar programında bir konuşma yapan Ak Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan AK, sektörde yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösterdiklerini söyleyerek ‘’sizlerle birlikte, başarıya inanarak, azim ve kararlılıkla bugünlere geldik.  Biz bir aileyiz, insana ve doğaya verdiğimiz değer ve saygı, yetişmiş tecrübeli kadromuz ve bölgenin en geniş makine parkuru ile inşaatın her türlü alanında kısa sürede kalıcı çözümler üretmekteyiz. İnşaat gibi zor bir sektörde lider konumuna gelmemizde emeği geçen tüm çalışanlarıma şahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum”. Yaklaşık 80 kişinin katıldığı iftar yemeği, Kur’an tilaveti ve dualarla son buldu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493