Akay, bürokratları terletti

Tekirdağ genelinde yapılacak olan yatırımların görüşüldüğü İl Koordinasyon Toplantısında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yatırımlarla ilgili bilgi veren bürokratları soru yağmuruna tutarak terletti ve ilçede beklenen yatırımların bir an önce yapılmasını istedi.

Akay, bürokratları terletti
banner301

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başkanlığında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen İl Koordinasyon Toplantısında Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ile Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer’in yanı sıra Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, İlçe Kaymakamları Belediye Başkanları ve daire müdürleri katıldı.
Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı yatırım sunumunun ardından söz alan Başkan Akay, TEM otoyolu ile Tepe Emlak Konutları arasında yapılacak kavşak projesinin hazır olduğunu ve karayolları tarafından sürekli ertelenmesinin nedenini sordu ve bir an önce bu projenin hayata geçirilmesini talep etti. Akay, sadece bu isteklerde bulunmayarak Kızılpınar Kahveler Durağında yine Karayolları tarafından yapılması gereken menfez projesinin deplase çalışmalarının ve kamulaştırmasının hazır olduğunu hatırlatarak, çalışmaların başlamasını istedi.
 

ÜST GEÇİT İSTEDİ

banner287
Başkan Vahap Akay, Türkiye Devlet Demir Yolları (TCDD) yetkililerinden de Çerkezköy’e yapılacak yatırımlar konusunun bir an önce çözülmesini istedi. Akay, BSH Kavşağına yapılması planlanan üst geçidin son durumu hakkında bilgi alarak bu projenin Çerkezköy’e kazandırılması konusundan Demiryollarının işi hızlandırmasını talep etti. Akay son olarak TEİAŞ ve TREDAŞ yetkililerine de Çerkezköy’ün acil ihtiyaçlarından söz etti ve Kızılpınar’da elektrik hatlarının yer altına alınması için neden beklenildiğini sordu. Akay’ın isteklerini not aldıklarını söyleyen yetkililer, en kısa süre içerisinde elektrik hatlarının yer altına alınacağını söylediler. Vali Mehmet Ceylan ise bürokratlara Çerkezköy’e yapılacak yatırımların hızlandırılması için talimat verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özhan Aslan
Özhan Aslan - 10 ay Önce

Maşallah sorumluluk yerine nasıl getirilir gösterdi genc başkanımız..

Umut Gürel
Umut Gürel - 10 ay Önce

Başkanımızı seviyoruz ve her zaman arkasındayız ki oda biz Çerkezköy halkının ihtiyaçlarını gereken yerlere söylüyor.

Mustafa AÇKICI
Mustafa AÇKICI - 10 ay Önce

Sayın başkanım sizllerle siyasi olarak bağımız yok ama hizmet konusunda çalışmalarınızı takdir ediyorum başarılarınızın devamını dilerim Allahım kolaylık versin inşAllah

Tülin Ceylan
Tülin Ceylan - 10 ay Önce

Nasıl terlediler anlamadım.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306