Akay, Kızılpınar’daki çalışmaları inceledi

Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Altyapısı tamamlanan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından bize teslim edilen sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz” dedi.

Akay, Kızılpınar’daki çalışmaları inceledi
banner301

Çerkezköy Bakış - Başkan Akay, yardımcısı Kemal Gümüş ile birlikte Kızılpınar Mahallesine bağlı İstiklal Caddesi ve Osmanlı Caddesi’nde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ilk durağı, yol yapım çalışmalarının devam ettiği İstiklal Caddesi oldu. İstiklal Caddesi’nin Çorlu yolu ile bağlandığı mevkiinde betonlama çalışmalarının tamamlandığını belirten Akay, “İstiklal Caddesi’nin Hürriyet Caddesi ile kesiştiği noktaya kadar olan kısımda kaldırım ve betonlama çalışmaları tamamladıktan sonra, Büyükşehir Belediyemiz tarafından İstiklal Caddemiz sıcak asfalt ile kaplanacak” dedi.
 

KALDIRIM VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

banner287
İncelemeler sırasında İstiklal Caddesi esnafı ile de bir araya gelen Akay, “Büyükşehir Belediyemiz ana caddelerimizde ve sokaklarımızda altyapı çalışmalarını tamamlarken; altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda ise kaldırım ve yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Altyapısı tamamlanan caddelerimiz yine Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfalt ile kaplanacak. Çerkezköy Belediyesi olarak biz de altyapısı tamamlanan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından bize teslim edilen sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

ASFALTLANAN SOKAKLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanı Vahap Akay, İstiklal Caddesi’ndeki incelemeler ve esnaf ziyaretlerinin ardından Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt ile kaplanan sokakları dolaştı. Daha sonra Osmanlı Caddesi’ne geçen Akay, burada da Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen altyapı ve kaldırım yapım çalışmalarını inceledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
kızılpınar..
kızılpınar.. - 11 ay Önce

sayın başkanım ana cadde lere hız verseniz..araçlar mahfoldu..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306