Akay: Ortak çalışmalar yapabiliriz

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetimi tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.

Akay: Ortak çalışmalar yapabiliriz
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay ile dernek yönetim kurulu üyesi Günnur Kocaçınar, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne ziyarette bulundu. TSD Çerkezköy Şubesi’nin çalışmalarını beğeniyle takip ettiklerini söyleyen Murat Akay “Takdire şayan çalışmalar yapıyorsunuz. Sizlerle ortak çalışmalar yapabiliriz” dedi.

SAKATLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİLER

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay ile dernek yönetim kurulu üyesi Günnur Kocaçınar, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne ziyarette bulundu. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

“ORTAK ÇALIŞMALAR YAPABİLİRİZ”

Murat Akay, TSD Çerkezköy Şubesi’nin çalışmalarını beğeniyle takip ettiklerini söyleyerek “Çok güzel bir tesiste, çok faydalı çalışmalar yapıyorsunuz. Çalışmalarınızı sürekli takip ediyoruz” dedi. Kendilerinin de sosyal sorumluluk çerçevesinde Çerkezköy’e faydalı olma adına faaliyet gösterdiklerini kaydeden Akay “Önemli etkinliklerde sizleri görüyoruz. Bizlerde sizlerde ortak çalışmalar yapabiliriz.” diye konuştu.

banner287
MÜZE GEZİSİNE GÖTÜRECEKLER

İstanbul’daki Rahmi Koç Müzesi’ne düzenledikleri müze gezisine değinerek konuşmasını sürdüren Murat Akay “Yeni bir organizasyonla dernek üyelerinizi müze gezisine dahil edebiliriz.” diye konuştu. Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği’nin müze gezisi davetine teşekkür eden TSD Çerkezköy Şubesi Başkanı Hayrettin Çetinkaya, gezide şubeye ait minibüsün de kullanılabileceğini kaydetti.

“EN BÜYÜK YATIRIM İNSANA YAPILAN YATIRIMDIR”

TSD Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, Çerkezköy’de sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet gösterirken birçok zorlukla karşı karşıya kaldıklarını anlatarak “Çünkü çoğu kimse neyin ne olduğunu bilmiyor. Elini taşın altını koyarken tereddüt ediyor. Ancak bütün bunlara rağmen topluma fayda sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır” ifadelerine yer verdi.

“ÇALIŞTAY YAPMAYI PLANLIYORUZ”

Murat Akay, ziyarette dernek olarak projeleri hakkında da bilgi verdi. Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği olarak dernekler platformunda tüm derneklerle bir araya gelmek istediklerini kaydeden Akay “Bir çalıştay yapmayı planlıyoruz. Bu şekilde Çerkezköy’de faaliyet gösteren dernekler birbirleriyle fikir alışverişinde bulunabilecekler” dedi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle sürdü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306