Akay’ı Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne davet ettiler

Çerkezköy Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr. Levent Oğuz Dalkıran ve Toplum Sağlığı Merkezi Psikoloğu Mihriban Kırcallıoğlu, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Akay’ı Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne davet ettiler
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, her yıl 3-9 Eylül tarihleri arasında kutlanan Halk Sağlığı Haftası dolayısıyla Çerkezköy Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr. Levent Oğuz Dalkıran ve Toplum Sağlığı Merkezi Psikoloğu Mihriban Kırcallıoğlu’nu ağırladı.

Her yıl 3-9 Eylül tarihleri arasında kutlanan Halk Sağlığı Haftası dolayısıyla Çerkezköy Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr. Levent Oğuz Dalkıran ve Toplum Sağlığı Merkezi Psikoloğu Mihriban Kırcallıoğlu, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

YÜRÜYÜŞ DÜZENLENECEK
banner287

Ziyarette konuşan Çerkezköy Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr. Levent Oğuz Dalkıran, Sağlık Bakanlığı tarafından 3-9 Eylül tarihlerinin Halk Sağlığı Haftası olarak kutlandığını ve ana temasının ise ‘Sağlıklı Yaşam’ olduğunu belirterek “Her yıl Halk Sağlığı Haftası’nı çeşitli etkinlikler ile kutluyoruz. Bu yıl da Halk Salığı Haftası nedeni ile 8 Eylül Perşembe günü saat 17.00’da Kartaltepe Piknik Alanı’nda Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenliyoruz” dedi. Dalkıran, düzenleyecekleri yürüyüşe Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ve tüm Çerkezköylüleri de davet etti.

TABLO HEDİYE ETTİ

Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr. Levent Oğuz Dalkıran ayrıca ziyarette Belediye Başkanı Vahap Akay’a kanser tedavisi gören hastaların rehabilitasyonu için Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından düzenlenen Resim Kursu’na katılan kursiyerlerin yaptığı yağlıboya bir tablo da hediye etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459