Akın güven tazeledi

Çerkezköy Genç Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin ikinci genel kuruluna tek liste ile giren mevcut başkan İlyas Akın güven tazeledi.

Akın güven tazeledi
banner301
Çerkezköy Bakış - Genel Kurulda konuşan Akın, görevleri süresince yaptıkları hizmetleri, yeni görev yıllarında da devam ettireceklerini belirterek, kendisine güvenen tüm herkese teşekkür etti.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK”

banner287
Genel Kurul’da konuşan dernek başkanı İlyas Akın, görevleri süresince iyi işlere imza attıklarını vurguladı. Akın, “Görevimiz boyunca gerek Ramazan ayı içerisinde gerekse yıl içerisindeki diğer günlerde birçok etkinlik yaptık. Özellikle son dönemlerde okul kıyafeti ve yardıma muhtaç çocuklarımızın giyim ihtiyaçlarını giderme konusunda destek olacak kampanyalar yaptık.  Kurulduğumuz gün söylediğim gibi şimdi de söylüyorum, biz tabela dernekçiliği ve kahvehane dernekçiliği yapmıyoruz bundan sonra da yapmayacağız.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan konuşmanın ardından Dernek Başkanı İlyas Akın, tüm dernek üyelerine teşekkür ederek yeni yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459