Akyıldırım-Koç ailelerinin mutlu günü

Savaş Akyıldırım-Ayşen Koç çifti için Çerkezköy Hotel Pasha’da önceki gün saat 19.00-24.00 saatleri arasında düğün töreni düzenlendi.

Akyıldırım-Koç ailelerinin mutlu günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Saka İletişim’in sahibi, Çerkezköy’ün tanınan gazetecilerinden Savaş Akyıldırım yaşamını Ayşen Koç ile birleştirerek dünya evine girdi. Hotel Pasha’da düzenlenen düğüne katılım yoğun olurken çiftin nikahını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Düğüne İlçe Sağlık Müdürü Dr.Olcay Palak, Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Dükanlı, Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Daimi Tavan, Eskişehirspor Kaptanı Sezgin Coşkun, kurum ve kuruluşların temsilcileri, özel kurum ve kuruluşların temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Koç ve Akyıldırım ailelerinin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

banner287
NİKAHI AKAY KIYDI

Savaş Akyıldırım-Ayşen Koç çifti alkışlar eşliğinde davetlilerin karşısına çıktı. İlk danslarını da burada yaptılar. Çiftin nikahını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı. Başkan Akay, Savaş Akyıldırım-Ayşen Koç çiftini tebrik ederek, ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah sonrasında Başkan Akay, nikah şahitleri ve Savaş Akyıldırım-Ayşen Koç çifti ile birlikte fotoğraf çektirdi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Pasta kesimi sonrasında takı törenine geçildi. Uzun takı töreni sonrasında davetliler müzik eşliğinde eğlendiler. Çiftin aileleri Mecbure-Halis Akyıldırım ile Emine-Abdullah Koç çifti misafirlerine teşekkür etti. Düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459