Albayrak Çerkezköy’deki çalışmaları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sabah erken saatlerde Çerkezköy’e gelerek çeşitli incelemelerde bulundu.

Albayrak Çerkezköy’deki çalışmaları inceledi
banner301
YERİNDE İNCELEDİ

Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan ile birlikte Çerkezköy’e gelen Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte Çerkezköy’de inceleme yaptı. Özcan Sokak’ta yapılan çalışmaları inceleyen Albayrak, daha sonra da DSi tarafından yapılan Hükümet Caddesi Köprüsü ve Çerkezköy Belediyesi'nin çalışmalarını yerinde inceledi.

İHALESİ YAPILDI
banner287

Başkan Albayrak, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kavakdere dere ıslahının ihalesinin yapıldığını ifade ederek “Burada kısa süre içerisinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışmalara başlayacak” dedi. Çerkezköy Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezinde de incelemelerde bulunan Albayrak, Çerkezköy’deki incelemelerinin ardından Saray’a geçti.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Saray’da Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu'yu işyerinde ziyaret eden Albayrak Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban'ı da makamında ziyaret etti ve çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.  Albayrak Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmalarını da inceledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459