Albayrak’tan destek istediler

Çerkezköy'e Gönül Verenler Derneği Yönetimi tanışma ziyatlerini sürdürüyor.

Albayrak’tan destek istediler
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy'e Gönül Verenler Derneği Yönetimi, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Murat Akay, dernek kuruluşu hakkında bilgi vererek çalışmaları için Albayrak’tan destek istedi.

ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Çerkezköy'e Gönül Verenler Derneği Yönetimi Başkanı Murat Akay beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleri Fahri Er, Oygar Göre, Gülnur Kocaçınar, Gökhan İkizoğlu, Egemen Gürcün ve Serkan Buldu ile birlikte ekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti.

ÇALIŞMALARINI ANLATTILAR

banner287
Ziyarette Dernek Başkanın Murat Akay, dernek kuruluşu hakkında bilgi vererek çalışmaları için Albayrak’tan destek istedi.

DESTEK İSTEDİLER

Çerkezköy’de düzenlemeyi planladıkları Balkabağı Festivali hakkıda da bilgi veren Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’dan destek istedi. Akay ayrıca Belediye Başkanı Albayrak’a derneğin onur üyeliği için teklifte bulundu.

ALBAYRAK TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ziyareti nedeniyle Dernek Başkanı Murat Akay ile dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini önemsediklerini kaydeden Albayrak, derneği Onur Üyeliği teklifine de sıcak baktığını söyledi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öner keles
Öner keles - 2 yıl Önce

Hiç destek olmazlar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459