Ana vanayı kopardılar

Gazi Osman Paşa Mahallesi Başarır Sokak’ta bulunan Yunus Emre Parkı içerisindeki yapay şelalenin ana su borusunun vanası kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından koparıldı.

Ana vanayı kopardılar
banner301
Çerkezköy Bakış - Gazi Osman Paşa Mahallesi Başarır Sokak’ta bulunan Yunus Emre Parkı içerisindeki yapay şelalenin ana su borusunun vanası kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından koparıldı.Akan su nedeniyle Yunus Emre Parkı ve yanında bulunan Engelsiz Park sular altında kalırken, TESKİ yetkilileri 25 dakika sonra olaya müdahale etti.

VANAYI KOPARDILAR

Dün saat 14.00 sıralarında Gazi Osman Paşa Mahallesi Başarır Sokak’ta bulunan Yunus Emre Parkı içerisindeki yapay şelalenin ana su borusunun vanasını kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından koparıldı.
banner287EKİPLER 25 DAKİKA SONRA GELDİ

Engelsiz Park ve Yunus Emre Parkı’nın sular altında olduğunu gören vatandaşlar Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi’ni (TESKİ) arayarak durumu bildirdi. TESKİ ekipleri gelene kadar çevredeki vatandaşlar akan suyu engellemeye çalışsa da başarılı olamadı. 25 dakika sonra müdahalede bulunan TESKİ yetkililerine ana su vanasının koparıldığını tespit ettikten sonra yer altı vanasından su akışını durdururken, vatandaşlar ekiplerin geç gelmesine tepki gösterdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş59
Vatandaş59 - 2 yıl Önce

Kim vana koparacak kardeşim .işin nasıl yapıldığını kontrol edenmi var belediyede .veriyorlar işi iş bilmeze sonuç ortada. Parkın her yerinde su birikiyor.su patlayınca test olmuş bari su biriken yerler. Ali ertem başkanı bitiren işin takip edilmemesiydi sanırım vahap başkanıda böyle gidecek

??
?? - 2 yıl Önce

yavv ekip 25 dakkada gelmiş buna ne tepkisi gösteriyorsunuz anlamadım. çerkezköyün bir ucu taaa veliköyde adamlar hazırolda sizden telefonmu bekliyor? bayramda suları kesip çerkezköyü 3 gün susuz bırakanlar gördük siz 25 dakkayamı tepki gösteriyorsunuz? belediye dolmuşunu bile daha fazla bekliyor millet siz napıyorsunuz? muhalefetliğinde pokunu çıkarmayın ayıptır.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306