Anaokulu’nun yapımına başlandı

Tekirdağ Valiliği, Çerkezköy Kaymakamlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile SEG Boya Kimya Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu’nun bahçesine 6 derslikli anaokulu yapılıyor.

Anaokulu’nun yapımına başlandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren SEG Boya Kimya Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu’nun bahçesinde yaptırılacak olan anaokulunun inşaat çalışmalarına başlandı. 6 derslikli anaokulu 2016-2017 döneminde eğitim-öğretime açılacak.

PROTOKOL İMZALANMIŞTI

banner287
Anaokulu yapımı için geçtiğimiz günlerde yapımı üstlenen firmaya yer teslimi yapılmıştı. Yer teslimi dolayısıyla Çerkezköy Kaymakamlığı’nda Kaymakam Metin Kubilay başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, SEG Boya Yönetim Kurulu Başkanları Mustafa Gürdal Adal, Saim Buyruk ve yüklenici firma adına Emre Ferah katılmıştı.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

6 derslikli anaokulu için inşaat çalışmaları dün başladı. Yapılacak olan 6 derslikli anaokulu ile 240 öğrencinin okul öncesi eğitime katılımı sağlanacak. Anaokulu 2016-2017 döneminde hizmet vermeye başlayacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459