Arkadaşları için kermes düzenlediler

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri okulda ihtiyaç sahibi arkadaşları için yiyecek kermesi düzenledi.

Arkadaşları için kermes düzenlediler
banner301
Çerkezköy Bakış - Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri sosyal faaliyetler kapsamında kermes düzenledi. Okul öğretmenleriyle öğrencilerin katıldığı kermesten elde edilen gelir Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler için değerlendirilecek.

STANT KURDULAR

Çerkezköy Halk Pazarı girişinde pazar günü düzenlenen yiyecek kermesine 9/10 ve 11’inci sınıf öğrencileri katıldı. Öğrenciler hem kendi hem de ailelerinin hazırladıkları pasta çeşitlerinden börek çeşitlerine zentinyağlı dolmadan hamur işi çeşitlerine kadar birbirinden leziz yiyecekleri Çerkezköylülerin beğenisine sundular. Sabah saatlerinde kermes açan öğrenciler akşam saatlerine kadar kermeste kaldılar.

GELİRİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE HARCANACAK

Öğrenciler bir yandan standa gelen Çerkezköylülerle alışverişte bulunurken bazı öğrenciler ise pazarcı esnafını ziyaret ederek, kermese katkı sağladılar. Sabah saatlerinde kermes açan öğrenciler akşam saatlerine kadar kermeste kaldılar. Kermesten elde edilen gelir okulda ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları için harcanacak


banner287

HER YIL DÜZENLENİYOR

Okul Müdürü Ahmet Üzgün her eğitim-öğretim yılında çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyleyerek “Öğrencilerimiz, okuldaki ihtiyaç sahibi öğrenci arkadaşları için yiyecek kermesi düzenliyor. Bu etkinlikler yılda iki kez düzenleniyor. Bugün de yiyecek kermesinin ilkini düzenliyorlar. Sonraki aylarda ikincisi düzenlenecek” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ahmet Üzgün, kermese katkı sağlayan öğrenci ve öğrenci velilerinin yanısıra okul öğretmenlerinden Meral Yeşilyuva, Betül Topçuoğlu, Arzun Fidan ile tüm öğretmenlere teşekkür etti.

SATIŞA SUNDULAR

Pazar günü sabah erken saatlerde kurulan stantta öğrenciler gün boyu Halk Pazarı girişinde Çerkezköylü vatandaşlara lezzetli hamur işleri ve yiyeceklerini sattılar.
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2016, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306