Arslan ve Şarman ailesinin mutlu günü

Çerkezköy Bakış Gazetesi ve İhlas Haber Ajansı Çerkezköy Muhabiri Uğur Arslan ile İrmet Hospital Hastanesi’nde Acil Tıp Teknikeri olarak görev yapan Hilal Şarman, evliliğe ilk adımlarını attılar.

Arslan ve Şarman ailesinin mutlu günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’daki bir salonda düzenlenen nişan merasimine Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Akın Yılmaz, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri, Massan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öğe, Çerkezköy Bakış Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, çiftin yakınları, akrabaları ve arkadaşları katıldı. Davetlileri Uğur Arslan’ın annesi Nurhayat Arslan ile Hilal Şarman’ın anne ve babası Semahat ve Birol Şarman çifti karşıladı. Nişana, İrmet Hospital Hastanesi yönetimi de çelenk gönderdi.

YÜZÜKLERİ MANDALI TAKTI

Çok sayıda davetlinin katıldığı nişanda, Uğur ve Hilal çiftinin evliliğe ilk adımlarını atığının sembolü olan yüzüklerini Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı taktı. Mandalı, genç çifte mutluluklar diledi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Yüzüklerin takılmasını ardından genç çift, çalan canlı müzik eşliğinde arkadaşları ve davetlilerle gönüllerince eğlendi. Çiftin düğünü ise 17 Eylül 2017 tarihinde yapılacak.banner287
Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
METİN DEMİRBAĞ
METİN DEMİRBAĞ - 1 yıl Önce

genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerim

GÖKHAN ALPHAN
GÖKHAN ALPHAN - 1 yıl Önce

Genç kardeşlerime mutluluklar dilerim. Rabbim tamamına erdirsin. Ömür boyu gülen yüzünüz solmasın.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459