Asayiş ve trafik uygulamalarını denetledi

Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan asayiş ve trafik denetimlerini yerinde inceledi.

Asayiş ve trafik uygulamalarını denetledi
banner301
İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Tepe mevkiinde ve Tugay Kavşağında yapılan uygulamalar ile İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Kızılpınar Mahallesi’nde yapılan asayiş ve trafik uygulamalarını denetleyen Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay “Güvenlik Güçlerimiz, halkımızın huzur ve güvenliği için mesai mefhumunu gözetmeksizin, 24 saat görevlerinin başındalar. Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini sağlamak ve Halkımızın huzurunu temin etmektir” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Tepe mevkiinde ve Tugay Kavşağında yapılan uygulamalar ile İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Kızılpınar Mahallesi’nde yapılan asayiş ve trafik denetimlerini yerinde inceledi.

24 SAAT GÖREVLERİNİN BAŞINDALAR
banner287

Asayiş ve trafik denetlemeleri ile ilgili olarak İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve İlçe Jandarma Komutanı Göksel Söylemez’den bilgiler alan Kubilay “Yol, asayiş ve kontrol uygulamalarını yerinde görmek, personelin görev bilincini iş başında tetkik etmek amacıyla ara ara bu kontrolleri gerçekleştiriyoruz” dedi. Güvenlik güçlerinin halkın huzur ve güvenliği için mesai mefhumunu gözetmeksizin, 24 saat görevlerinin başında olduğunu kaydeden Kubilay “Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini sağlamak ve Halkımızın huzurunu temin etmektir. Bu çalışmalarda fedakârca görev alan güvenlik güçlerimize çok teşekkür ediyor, başarılı görevler diliyorum” diye konuştu.

TRAFİK YÖNÜNDEN DE İNCELENİYOR

Yapılan yol, asayiş ve kontrol uygulamalarına, sahada yürütülen bu faaliyetlere bizzat eşlik etmeye devam edeceklerini belirten Kubilay “Güvenlik güçlerine yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan kontrollerden son derece memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar da, Kaymakam Metin Kubilay’ı kontrolleri denetlediğini görünce, memnuniyetlerini dile getirdiler. Oluşturulan asayiş kontrol noktalarında, durdurulan araçlarda bulunan tüm kişilerin kimlik sorgulamaları yapılırken, araçları da trafik yönünden inceleniyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459