Atakan Alkan erkekliğe ilk adımını attı

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Müdür Yardımcısı Leyla Alkan ve Kurumsal Pazarlama Direktörü Emre Alkan’ın oğulları Atakan Alkan erkekliğe ilk adımını attı

Atakan Alkan erkekliğe ilk adımını attı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Müdür Yardımcısı Leyla Alkan ve Kurumsal Pazarlama Direktörü Emre Alkan’ın oğulları Atakan Alkan erkekliğe ilk adımını attı. Golden Palas Otel’de yapılan  sünnet düğününe yoğun katılım olurken Alkan ailesi objektiflere mutluluk pozu vermeyi de ihmal etmedi.

GENİŞ KATILIM

banner287
Önceki gün Golden Palas Otel’de yapılan sünnet düğününe Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP Çerkezköy İlçe Eski Başkanı Birol Öztürk, İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, İş Adamları, İrmet Hospital Hastanesi Personelleri ve İdarecileri ile çok sayıda davetli katıldı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Sünnet düğününe katılan davetlileri tek tek kapıda karşılayan Alkan çifti bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Sünnet düğününün göz bebeği olan Atakan Alkan’a ilgi yoğun olurken Atakan Alkan, ailesi ve davetlilerle gönlünce eğlendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454