Azzo mağazası hizmete açıldı

Deri hammaddesi ile deri ürünleri piyasasında isim yapan Azzo’nun Çerkezköy Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışın ardından mağaza yoğun ilgi gördü.

Azzo mağazası hizmete açıldı
banner301

Çerkezöy Bakış - Çerkezköy’de Azzo mağazası, tüm deri ve deri aksesuar ürünleri ile Çerkezköylülerin hizmetine girdi. Düzenlenen açılış törenine Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öge, ÇOSB Halkla İlişkiler Müdürü Gökhan İnce ve birçok davetli katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
İşletme sahibi Mehmet Ali Aral, 350 metrekarelik iki katlı alana kurdukları mağazalarında deriye dair her şeyin m mevcut olduğunu kaydederek katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDULAR

Açılışta konuşan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, “Yapmış oldukları bu yatırım Çerkezköy’e hayırlı olsun. Aile büyüklerini tebrik ediyorum. Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge ise, “Bu işletmeyi Çerkezköy’e kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Ülkemizin ekonomisinin iyi olduğunu gösteren iyi şeylerden birisi de yeni işletmelerin açılıyor olması ve özel el işçiliğiyle yapılan ürünleri inceledik. Çerkezköy’e bu ürünleri kazandırdığı için işletmecimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kesilen kurdele ile Azzo, Çerkezköy’de faaliyete girmiş oldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306