Baba Memduh, Çerkezköy’deki değişime şaşırdı

Kurtlar Vadisi Pusu’da Baba Memduh karakteri ile tanınan Namık Kemal Yiğittürk Çerkezköy’e geldi. Semiha Günaydın isimli arkadaşını ziyarete geldiğini söyleyen Namık Kemal Yiğittürk, son olarak 10 yıl önce geldiği Çerkezköy’ün çok değiştiğini ifade etti.

Baba Memduh, Çerkezköy’deki değişime şaşırdı
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kurtlar Vadisi Pusu’nun Baba Memduh isimli karakteri Namık Kemal Yiğittürk önceki gün Çerkezköy’e geldi.
ÇERKEZKÖY’Ü TANIMAKTA ZORLANDI
Saat 11.00’da şehirlerarası otobüs ile Çerkezköy Otogarı’na gelen Namık Kemal Yiğittürk’i ziyaretine geldiği Semiha Günaydın karşıladı. Dost ziyareti için Çerkezköy’e geldiğini belirten Namık Kemal Yiğittürk, “en son 10 yıl önce Çerkezköy’e gelmiştim. O zamanlar inşaat işiyle uğraşan arkadaşlarım vardı ve o vesileyle buraya gelmiştim. Aradan geçen uzun zamanın ardından Çerkezköy çok değişmiş ve burayı tanımakta adeta zorlandım” dedi.
HEM ZİYARET HEM DE ÇERKEZKÖY’ÜN EKSİKLERİNİ ÖĞRENDİ
Çerkezköy’ün bir eksiği olup olmadığını da öğrenmek istediğini ifade eden Yiğittürk, “ziyaretin ardından arta kalan zamanda Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile de görüşerek Çerkezköy’ün bizden bir ihtiyacı olup olmadığını sormak istiyorum. Ziyaretine geldiğim Semiha Günaydın benim çok eski bir dostumdur. Kendisi sürekli İstanbul’a gelerek beni ziyaret eder ve bende hem kendisini ziyaret etmek hem de uzun süredir hasret kaldığım Çerkezköy’ü görmek istedim” diye konuştu.
banner287
BABA MEMDUH’A ATATÜRK MOTİFLİ HALI HEDİYE ETTİ
Ziyaretine geldiği Semiha Günaydın ile birlikte Pera Pastanesine geçen Namık Kemal Yiğittürk, Pera Pastanesi’nin sahibi Şahin Aktürk ile fotoğraf çektirdikten sonra birlikte kahvaltı yaptılar. Eski dostu Semiha Günaydın, Yiğittürk’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek Atatürk motifli halı hediye etti. Namık Kemal Yiğittürk akşam İstanbul’a döndü.
DİZİ TEKLİFLERİNİ BEKLİYOR
 Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde baba Memduh rolünün sona erdiğini belirten Namık Kemal Yiğittürk, tiyatro ile uğraştığını ve başka dizilerden gelecek olan teklifleri beklediğini ifade etti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493