Bağlama Kursu’nu tamamlayanlar sertifikalarını aldı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kültür-Sanat Kursları kapsamında Eylül 2015’te başlayan ve Haziran 2016’da son bulan Bağlama Kursu’na katılan 40 kursiyer sertifikalarını aldı.

Bağlama Kursu’nu tamamlayanlar sertifikalarını aldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan ve yaklaşık sekiz ay süren Bağlama Kursu’nun tamamlanmasının ardından kursiyerlere sertifikaları Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından verildi.

SERTİFİKALARI VERİLDİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, eğitimlerinin Çerkezköy Kent Konseyi Binası’nda verildiği Bağlama Kursu’na katılan kursiyerleri ağırladı. Kursiyerler düzenlenen kültür ve sanat kursları için Çerkezköy Belediyesi’ne teşekkür ederken, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da kursiyerlere sertifikalarını verdi.  
banner287

“KATILMALARINI BEKLİYORUZ”

Sertifika töreni sonunda konuşan Başkan Akay, Çerkezköy Belediyesi olarak güzel ve anlamlı bir çalışmaya daha imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Belediye tarafından gerçekleştirilen kurslarda Bağlama, Ebru, Satranç, Çini, Takı Tasarımı, Halk Oyunları, Tiyatro, Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Engelliler Korosu,
El Nakışı, Step-Aerobik ve Pilates eğitimi alarak çalışmalarını sonlandıran kursiyerleri tebrik eden Akay, “Açtığımız bütün kurslarda 7’den 70’e vatandaşlarımızın ilgisinin yoğun olduğunu görmek gurur verici. Bu anlamda da gerçekten güzel bir uygulamayı gerçekleştiriyoruz ve kurslarımıza önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında devam ettirmeyi hedefliyoruz. Eylül ayında yeniden açılması planlanan kurslara da tüm Çerkezköylü vatandaşlarımızın katılmasını bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454