Bakış Gazetesi’ni ilgiyle takip ediyoruz

Bakış Gazetesi’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, gazetenin hem yayın çizgisi, hem de haber ve baskı kalitesi ile okuyucularından büyük takdir topladığını söyledi.

Bakış Gazetesi’ni ilgiyle takip ediyoruz
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Çerkezköy OSB Müdürlüğü Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz ile birlikte Bakış Gazetesi’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
DOLU DOLU BİR GAZETE
Bakış Gazetesi’ni, yayın hayatına başladığı 20 Haziran’dan itibaren ilgiyle takip ettiklerini belirten Özdoğan, gazetenin geniş haber yelpazesi ile dikkat çektiğini vurgulayarak “Daha ilk sayınızdan itibaren, dolu dolu bir gazeteyi okuyucularınızla buluşturuyorsunuz. Bu başarınızın artarak devam etmesini diliyorum” diye konuştu.
KALİTESİNİ FARKETTİRİYOR
banner287
Gazetenin hem yayın çizgisi, hem de haber ve baskı kalitesi ile okuyucularından büyük takdir topladığını vurgulayan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Özdoğan “Gazeteyi okuyan herkes, kendisinden bir şeyler bulabiliyor. Gazetenin bu başarısı Çerkezköy’ü iyi tanıyan bir ekibe sahip olmasından kaynaklanıyor.” Diyerek, Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak’ı tebrik etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve Çerkezköy OSB Müdürlüğü Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak da, bağımsız ve objektif gazetecilik yapmanın hazzını yaşadıklarını dile getirerek “Çerkezköy’ün Bakış Gazetesi’ni bu kadar kısa sürede bu denli sahiplenmesi bizi çok mutlu ediyor.” Diye konuştu.
Ziyaret, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapan fabrikalar ve OSB Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalara ilişkin sohbet ile devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493