Bakış yazdı, Akay gereğini yaptı

Çerkezköy’ün Veliköy Mahallesi’ndeki çocuk parkının harabe durumunu gazeteniz Bakış’ın haberleştirmesinin ardından Belediye Başkanı Vahap Akay devreye girdi ve ekipler kırık olan oyun gruplarını söktü.

Bakış yazdı, Akay gereğini yaptı
banner301

Kısa süre içinde aynı yere yeni park gruplarının yerleştirilmesi bekleniyor.

banner287
Çerkezköy Bakış - Gazeteniz Bakış, bugünkü sayısında ‘Çocuklardan Başkan Akay’a çağrı yeni park istiyoruz’ başlıklı haberinde Büyükşehir yasasından önce Orhangazi Mahallesi olarak bilinen mahalledeki çocuk parkının kullanılmaz haldeki durumunu haberleştirmiş, haberde çocuklar Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan park isteğinde bulunmuştu. Haberin yayımlanmasının hemen ardından Belediye Bakanı Akay çocukları kırmadı ve yeni park için gerekli talimatları verdi.
Bugün Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, söz konusu parka giderek kullanılmayacak durumda olan oyun gruplarını söktü. Önümüzdeki günlerde yeni park gruplarının parka monte edilmesi bekleniyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 13 ay Önce

Adama o kadar hakaret ettiriyorsunuz gazetenizde ama adam yinede sizi takip edip sizin lafınızla iş yapıyor. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin artık.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306