Başarılı sporcuları altınla ödüllendirdi

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, ilçedeki başarılı sporcuları tam altın ile ödüllendirdi. Sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Kubilay, sporculara başarılar diledi.

Başarılı sporcuları altınla ödüllendirdi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 3. Open Balkan Wushu Şampiyonasına katılan Ferdi Doğan ve Türkiye Yıldızlar Teakwondo Şampiyonası’na katılan Samet Ayaz’ı tam altın ile ödüllendirdi. Çerkezköy Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen ödül törenine Kaymakam Metin Kubilay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal, dereceye giren sporcular ve antrenörleri katıldı.

“ÇERKEZKÖY’ÜN YILDIZLARISINIZ”

Ödül töreninde konuşan Kubilay, Çerkezköy’ün sanayide bir marka kent olduğu gibi sporda da bir marka kent olma yolunda hızla ilerlediğini belirterek “Sizler Çerkezköy’ün yıldızlarısınız. Çerkezköy’ün yıldızı olmaya devam edeceğinizi umuyorum. Sizlerin başarısından büyük gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
banner287

TEBRİK ETTİ

Sporculardan 1980 doğumlu Ferdi Kung-fu Spor Kulübü Sporcusu Ferdi Doğan’ın, Büyükler Geleneksel Kategorisinde Milli Takımı temsil ederek, 03-05 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Open Balkan Wushu Şampiyonasında Balkan Şampiyonu olduğunu, yine Çerkezköylü sporculardan 2002 doğumlu Şampiyon Spor Kulübü Sporcusu ve
Nurullah Narin Ortaokulu Öğrencisi Samet Ayaz’ın da 30 Mayıs- 04 Haziran tarihleri arasında Muğla Marmaris’te yapılan Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında Türkiye birincisi olduğunu anımsatan Kubilay, başarılı sporcuları tam altın ile ödüllendirerek sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459