banner507

Başkan Akay Kızılpınar’da incelemelerde bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi’nin Kızılpınar Mahallesinde birlikte sürdürdüğü yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, mahalle sakinleri ve esnaf ile sohbet ederek taleplerini dinledi.

Başkan Akay Kızılpınar’da incelemelerde bulundu
banner301

Kızılpınar Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kızılpınar Mahallemizde TESKİ tarafından yapılan yağmursuyu ve kolektör hattı çalışmalarında sona gelindi. Diğer taraftan Büyükşehir Belediyemiz de yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında daha önce beton yol ve kaldırım yapımı tamamlanan İstiklal Caddesi asfalt ile kaplandı. Yine altyapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığı Hürriyet Caddesi’nde ise beton yol çalışması gerçekleştirildi. Hacı Yakup Caddesi’nde de kaldırım ve beton yol yapım çalışmaları tamamlandı” dedi.

banner287
ALTYAPISI TAMAMLANAN SOKAKLARI ASFALTLAYACAĞIZ
Kızılpınar’ın ana caddelerinde altyapı ve yol çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “TESKİ tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklarımızda ise Çerkezköy Belediyesi olarak biz asfaltlama çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş’ün de yer aldığı incelemeler sırasında Başkan Akay, esnaf ve mahalle sakinleri ile sohbet ederek taleplerini dinledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
palmiye konutları..
palmiye konutları.. - 1 yıl Önce

kızılpınar millet caddesi ..istanbul city önünede asvalt dökülsün..

türk..
türk.. - 1 yıl Önce

700 dairelik palmiye konutlarının yolu çok bozuk acil asvalt....??kızılpınar millet caddesi kocameşe yolu üzeri..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493