Başkan Belindir’den ‘24 Kasım’ kutlaması

Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Veliköy’deki okulları ziyaret ederek ‘Öğretmenler Günü’nü anısına öğretmenlere birer hediye paketi takdim etti.

Başkan Belindir’den ‘24 Kasım’ kutlaması
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Veliköy’de eğitim veren öğretmenleri ziyaret eden Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, eğitimcilerle bir araya geldi.
“BİR GÜNE SIĞDIRMAMAK GEREKLİ’’
Başkan Hanifi Belindir 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Veliköy İlkokulu, Veliköy Ortaokulu ile Veliköy Çok Programlı Lisesi’ni ziyaret etti. Başkan Belindir, öğretmenlerin mukaddes bir meslek yaptıklarını belirterek, “Gelecek nesli özveri ile yetiştiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü canı gönülden kutluyorum. Öğretmenlerimizi hatırlamak için yılın bir gününe sığınmak elbette doğru değildir. Çabanın, dürüstlüğün, sabrın, anlayışın, disiplinin ve özdenetimin yolundan ayrılmayan öğretmenlerimiz, bizim ümit kaynağımız, gelecek tasarımımızın mümtaz temsilcileridir. Türk milletinin insanlığa nam bırakması yalnızca meydanlardaki kahramanlıklarla olmamış; bunun da üzerinde ve önünde; bilginlerin, hocaların ve hidayet sahibi aziz isimlerin dokunuş, duyuş ve yönlendirmesiyle gerçekleşmiştir. Türk milletinin Akşemsettin Hocaları oldukça, İstanbullar fethedecek Fatih Sultan Mehmet Hanları her daim olacaktır. Bilgiyle doldurulmuş zihinlerin yanında, zekayla duyguları birleştirerek evlatlarımızın kendilerini tanımalarına ortam hazırlayan, değerli öğretmenlerimizin bu özellikleri bizim açımızdan takdire şayandır.’’ Dedi.
HEDİYELER SUNDU
banner287
Eğitimcilerle bir müddet sohbet de eden Başkan Belindir, içerisinde Türk Kahvesi ve çikolata bulunan hediye paketlerini öğretmenlere takdim ederek okullardaki ziyaretlerini noktaladı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306