Başkan Korkmaz’ın kızına görkemli nişan

Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz’ın kızı Büşra Korkmaz ile Medine-Ziyaeddin Koç’un oğlu Vedat Koç, düzenlenen görkemli nişan töreni ile evliliğe ilk adımını attılar. Çok sayıda davetlinin katıldığı nişan töreninde, çiftin nişan yüzüklerini Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz taktı.

Başkan Korkmaz’ın kızına görkemli nişan
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Lemar Düğün Salonu’nda önceki gün düzenlenen nişan törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karaca, CHP İl Genel Meclis Üyesi M.Zeki Gürcün, Kızılpınar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Günay, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yelek, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Recep Demirbağ, belediye meclis üyeleri, AK Parti Kızılpınar Belde Başkanı Kamil Yiğit, siyasi parti temsilcileri, ÇESİAD Genel Koordinatörü Efrahim Özcan, Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz, okul müdürleri, kamu kurum ve kuruluşlarını temsilcileri, Çerkezköysporlu futbolcular, özel kurul ve kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİLER
Nişan töreninde Büşra Korkmaz’ın babası Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, annesi Birgül Korkmaz, abileri Kadir Korkmaz, Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz ile Vedat Koç’un ailesi Ziyaeddin-Medine Koç çifti  davetlilerle yakından ilgilendi. Nişan Kur’an’ı Kerim tilavetiyle başladı. Erkaynak Camii İmam Hatibi İlhan İlke’nin Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından, genç çift Büşra Korkmaz-Vedat Koç çifti alkışlar arasında salona girdi.
ERZURUM BAR EKİBİ GÖSTERİ SUNDU
Genç çiftin yerlerini almalarının ardından da Erzurum Bar Ekibi sahne aldı. Erzurum Bar Ekibi gösterdiği performansla davetlilerden bol alkış alırken programa nişan yüzüklerinin takılması ile devam edildi.NİŞAN YÜZÜKLERİNİ ERTEM İLE KORKMAZ TAKTI
Nişan yüzüklerini takmak üzere sahneye davet edilen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem genç çifte ömür boyu mutluluklar dilerken, nişan yüzüklerini de Faruk Korkmaz ile birlikte taktı.


banner287

BAHŞİŞ İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN DEĞERLENDİRİLECEK
Bu arada Ali Ertem, nişan kurdelesini kesmeden önce Faruk Korkmaz ile Ziyaeddin Koç’tan aldığı makas bahşişini yaklaşan kurban bayramında ihtiyacı olanlar için değerlendirmek üzere gelinin annesi Birgül Korkmaz’a verdi.GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Takı töreni sonrasında davetliler gecenin ilerleyen dakikalarına doğru gönüllerince eğlendiler.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
yorumcu
yorumcu - 6 yıl Önce

bu kadar zevksiz bir kıyafet seçimi olamaz,kapalı bayanlar için harika modacılar var.

Şemsettin ÖZTÜRK
Şemsettin ÖZTÜRK - 6 yıl Önce

genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. karaağaç'tan öztürk ailesi

hiç ahlaki değil
hiç ahlaki değil - 6 yıl Önce

sayın başkan, öncelikle bu iki genç çifte ömür boyu saadet,mutluluk ve sağlıklı bir hayat sürmelerini temmenni ederim.düğün merasimindeki en büyük tuhaflık ve utanç verici durum ise kızılpınarda görev yapan dört tane imam arkadaşlarımızın mesleki açıdan küçük düşürülerek kuran okumak için çerkezköyden bir başkasının getirilmesidir.kızılpınarımızda görev yapan imamların bir eksikliği mi var ki böyle bir davranışa imza attınız.hiç etik ve ahlaki bir durum değil.arkadaşlara bir özür borcunuz var unutmayın.

didem
didem - 3 yıl Önce

çok beğendim

sakaryalı
sakaryalı - 2 yıl Önce

10 yıl milletin malını yedin faruk efendi! şimdide sakaryada sürünüyorsun. Allah dahada beter etsin seni. aç kal kul hakkı çok yedin...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493