Bayramda bir çocuk da sen giydir, minik bir kalbi sevindir

Çerkezköy Kent Konseyi önceki senelerde gerçekleştirdiği 'Bayramda bir çocuk da sen giydir' projesini bu senede, Çerkezköylü hayırseverlere sunuyor.

Bayramda bir çocuk da sen giydir, minik bir kalbi sevindir
banner301

banner287
Çerkezköy Kent Konseyi tarafından ihtiyaç sahibi çocuklar ile hayırseverlerin buluşacağı projede yer almak isteyen esnafların 15 Haziran tarihine kadar Kent Konseyi’ne başvurması gerektiği ifade edildi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kent Konseyi tarafından yapılan açıklamada “Bayramda bir çocuk da sen giydir' projemizi bu senede, Çerkezköylü hayırseverlerimize sunuyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklarımızı, hayırseverlerimiz ile buluşturuyoruz. Çocuklarımıza bayram sevinci yaşatıyoruz. Projede yer almak isteyen, iş adresi Çerkezköy olan tüm konfeksiyon sektöründeki esnaflarımızı detayları konuşmak üzere Çerkezköy Kent Konseyine davet ediyoruz. 2-12 yaş grubu konfeksiyon ve ayakkabı sektöründe hizmet veren esnaflarımız ile konseyimize yapılan başvuru ve görüşmeler sonucu belirlenecek esnaf/esnaflar üzerinden proje gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 15 Haziran 2017 saat 12.00 olup, başvuruların konseyimize şahsen yapılmasını önemle rica ederiz.” İfadelerine yer verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459