Bayramın vazgeçilmezi şekere yoğun ilgi

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaş bayram şekeri alışverişi için şekercilere akın etti.

Bayramın vazgeçilmezi şekere yoğun ilgi
banner301

Esnaf işlerin dünden itibaren başladığını ifade ederek bayrama kadar umutlu olduklarını söyledi. Çarşıda bayram şekerleri ve çikolataları 8 liradan başlayan fiyatlar ile satılıyor.

banner287
Çerkezköy Bakış - Yaklaşan Ramazan Bayramı ile çarşıda bayram heyecanı başladı. Ramazan bayramının vazgeçilmezi, şekerler bu yılda en çok talep gören ürün oldu. Bayram şekerleri önce tezgahlardan poşetlere oradan da kaselere konulup misafirlere ikram edilmek üzere hazırlanıyor. Çerkezköy çarşı esnaflarından Akay Gıda’nın işletme sahibi Süreyya Akay, “Şeker ve çikolata fiyatlarımız 8 ile 16 lira arasında değişiyor. Bayram hareketliliği bugünden itibaren kendini göstermeye başladı. Her esnafa olduğu gibi geçen bayramlara göre bir tarafımız buruk. Herkese hayırlı işler hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.
Üstünel Yufkacılık’ın işletme sahibi Yalçın Şen ise, “Şeker çikolata ürünlerinde fiyat aralığımız 8 ile 13 lira arasında değişiyor. Bayram şekeri satışlarımız gayet iyi. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum’’ dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306