Belediye 13 arsasını satışa çıkardı

Çerkezköy Belediyesi’ne ait olan 13 arsa Çerkezköy Belediye Encümeni tarafından açık artırma ile satışa çıkarıldı.

Belediye 13 arsasını satışa çıkardı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’nın Karaağaç Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Çerkezköy Belediyesi’ne ait olan 13 arsa Çerkezköy Belediye Encümeni tarafından açık artırma ile satışa çıkarıldı.

EN YÜKSEK TEKLİF 150 BİN TL

Çerkezköy Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen ihalede Belediye Başkanı Vahap Akay başkanlığındaki encümende Mustafa Gümüş, Esengül Güven, Rağbet Erol, Ali Çalışkan, Yüksel Sevil ve Aynur Durmuş yer aldı. Karaağaç Mahallesi 537 ada 1 nolu parselde bulunan arsa 91 bin TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Yakup Yurtkulu, Vahdettin Çakıroğlu, Nevzat Koç, Çetin Özhan ve Gencay Göktürk’ün katıldığı ihalede en yüksek teklifi 150 bin TL ile Gencay Göktürk verdi.

87 BİN TL MUHAMMEN BEDELLE SATIŞA ÇIKARILDI

537 ada 2 nolu parselde bulunan arsa da 87 bin TL muhammen bedelle ihaleye çıkarıldı. İhaleye Çetin Özhan, Nevzat Koç, Gencay Göktürk, Yakup Yurtkulu ve İbrahim Yükselmiş katılırken, en yüksek teklif 100 bin TL ile Gencay Göktürk’ten geldi. 537 ada 3 nolu parselde bulunan arsa da 87 bin TL muhammen bedelle ihaleye çıkarıldı. Açık artırma usulü ile yapılan ihaleye Çetin Özhan, Gencay Göktürk, Nevzat Koç, Yakup Yurtkulu, Ahmet Çakıroğlu ve Erbil Öncel katılırken, en yüksek teklifi 116 bin TL ile Gencay Göktürk verdi.

EN YÜKSEK TEKLİFİ GENCAY GÖKTÜRK’TEN GELDİ

537 ada 4 nolu parselde bulunan arsanın satış ihalesine de Yakup Yurtkulu, Erbil Öncel, Nevzat Koç, Çetin Özhan ve Gencay Göktürk katıldı. 87 bin TL muhammen bedelle satışa çıkarılan arsa için en yüksek teklif 103 bin TL ile Gencay Göktürk’ten geldi. 537 ada 7 nolu parselde bulunan arsa da 87 bin TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. İhaleye Erbil Öncel, Nevzat Koç, Gencay Göktürk ve Mehmet Ağyürek katılırken, en yüksek teklifi 102 bin TL ile Gencay Göktürk verdi.

banner287
İHALEYE 6 KİŞİ KATILDI

Çerkezköy Belediyesi Encümeni 538 ada 16 nolu parselde bulunan arsanın satış ihalesini de gerçekleştirdi. 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarılan arsa için yapılan ihaleye Hüseyin Coşkun, Yakup Yurtkulu, Mehmet Ağyürek, Erbil Öncel, Nevzat Koç ve Gencay Göktürk katılırken, en yüksek teklif 120 bin TL ile Erbil Öncel’den geldi. 538 ada 17 nolu parselde bulunan arsa da 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Hüseyin Coşkun, Yakup Yurtkulu, Erbil Öncel, Nevzat Koç, Gencay Göktürk ve Abdülbaki Aladağ’ın katıldığı ihalede en yüksek teklifi 122 bin TL ile Nevzat Koç verdi.

EN YÜKSEK TEKLİF 122 BİN TL

538 ada 18 nolu parselde bulunan arsa 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. İhaleye Gökhan Babacan, Hüseyin Coşkun, Yakup Yurtkulu, Erbil Öncel, Nevzat Koç, Gencay Göktürk ve Abdülbaki Aladağ katılırken, en yüksek teklif 125 bin TL ile Abdülbaki Aladağ’dan geldi. Karaağaç Mahallesi’nde 538 ada 20 nolu parselde bulunan arsa da 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarılırken, ihaleye Ulaş Boy, Hüseyin Coşkun, Yakup Yurtkulu, Gökhan Babacan, Nevzat Koç ve Gencay Göktürk katıldı. İhaleye en yüksek teklifi 122 bin TL ile Ulaş boy verdi.

EN YÜKSEK TEKLİF YAKUP YURTKULU’NDAN GELDİ

538 ada 21 nolu parselde bulunan arsa da encümen tarafından 95 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Ergün Bilgi, Ulaş Boy, Yakup Yurtkulu, Gökhan Babacan, Gencay Göktürk ve Nevzat Koç’un katıldığı ihalede en yüksek teklif 120 bin TL ile Ergün Bilgi’den geldi. 538 ada 22 nolu parselde bulunan arsanın satışı da encümen tarafından satışa çıkarıldı. 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarılan arsa için Ergün Bilgi, Yakup Yurtkulu, Gökhan Babacan, Nevzat Koç ve Gencay Göktürk teklif verirken, en yüksek teklifi 127 bin TL ile Yakup Yurtkulu verdi.

13 ARSA SATIŞA ÇIKARILDI

Vahap Akay başkanlığındaki encümen 538 ada 23 nolu parselde bulunan arsanın da satış ihalesini gerçekleştirdi. 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarılan arsa için Ergün Bilgi, Yakup Yurtkulu, Nevzat Koç, Gencay Göktürk, Mehmet Ağyürek ve Vahdettin Çakıroğlu teklif verdi. En yüksek teklif 123 bin TL ile Yakup Yurtkulu’ndan gelirken, 538 ada 24 nolu parselde bulunan arsa da 97 bin 500 TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. İhaleye Ergün Bilgi, Yakup Yurtkulu, Nevzat Koç, Gencay Göktürk ve Mehmet Ağyürek katılırken, en yüksek teklif 120 bin TL ile Mehmet Ağyürek’ten geldi. İhale sonucu encümen tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından belli olacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş59
Vatandaş59 - 2 yıl Önce

Önceki satışlar oğlan evlendirmeye yetmemiş galiba

yasin başkan
yasin başkan - 2 yıl Önce

sat babam sat chp kalitesi ne varsa sat alıcılarda hep chp li ne hikmetse

Palavra
Palavra @yasin başkan - 2 yıl Önce

Karaağaç çerkezköyden çıktı kapaklının mahallsi oldu. Çerkezköy belediyesinin kapaklı mahallesinde ne tasarrufu olacak? tabi satacaklar. Birde satın alanların chp ile ne alakası var? sizdeki kafa o kadar. 10 sene 1 kuruş borç ödememiş belediyelere alışmışsınız, o borçları kapatmak için satış yapılınca zorunuza gidiyor.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306