banner354

Belediye meclis toplantısı bugün yapılacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi ekim ayı olağan meclis toplantı bugün yapılarak gündem maddeleri karara bağlanacak.
TOPLANTI SAAT 15.00’DA BAŞLAYACAK
Belediye meclis toplantı salonunda bugün saat 15.00’da başlayacak olan toplantıya açılış ve yoklama ile başlanacak. İkinci gündem maddesinde ‘tam zamanlı sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılacak 1 adet şehir ve bölge plancısı ücretinin tespiti’ üçüncü gündem maddesinde ise yıllık performans programının müzakeresi yapılacak.
CHP’Lİ MECLİS ÜYELERİNİN İTİRAZI DA GÖRÜŞÜLECEK
Cumhuriyet Halk Partisi belediye meclis üyelerinin 6 Ağustos meclis kararı ile onaylı 1/1000 ve 1/5000 ölçekli Kent Konseyi İmar Planına yaptıklarını itirazın da görüşüleceği meclis toplantısında ayrıca şu konular görüşülecek: “Park ve bahçeler müdürlüğünün Kartaltepe Piknik Alanı’nın kiralama süresinin tespit edilmesine ait müzekkeresinin müzakeresi, Zabıta Müdürlüğü’nün çevre ilçe ve illerden gelerek Çerkezköy sınırlarından geçiş yapacak araçların kullandıkları güzergahların tespitine ait müzekkeresinin müzakeresi,  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün kanalizasyon ve kollektör hattı projelendirilmesi için İller Bankası’ndan kredi kullanılması hakkında müzekkeresinin müzakeresi, Çerkezköy sınırları içerisindeki muhtelif parsellerdeki belediye hisselerinin satışının müzakeresi, Sezai Fıçıcıoğlu vekili Av. Zeki Baydar’ın takas yapılması talebine ait dilekçesinin müzakeresi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün Malkoçoğlu Caddesi Pınarça Deresi ile Devlet Hastanesi arasında kalan kısma ait imar planı değişikliği talebine ait müzekkeresinin müzakeresi, Disiplin amirliği yönetmeliğinde değişiklik yapılmasının müzakeresi’’
KARAAĞAÇ İLE VELİKÖY MECLİS TOPLANTISI YARIN
Çerkezköy Belediye meclisinin dışında yarın Karaağaç Belediye Meclisi ile Veliköy Belediye Meclisi’nin ekim ayı olağan meclis toplantıları yapılacak. Her iki meclis toplantısı saat 10.00’da başlayacak.
KIZILPINAR İLE KAPAKLI MECLİSİ ÇARŞAMBA TOPLANACAK
Kapaklı Belediyesi ekim ayı olağan meclis toplantısı ile Kızılpınar Belediyesi olağan meclis toplantısı çarşamba günü yapılacak. Saat 14.00’da başlayacak olan Kapaklı Belediyesi ekim ayı meclis toplantısında açılış ve yoklamanın ardından dilekçeler görüşülecek. Dördüncü gündem maddesinde imar komisyonuna havale edilen imar planı ile ilgili dilekçeler görüşülecek. Beşinci gündem maddesinde imar planı ile ilgili dilekçeler görüşülerek karara bağlanacak.


Çerkezköy Bakış

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.