Belediye nikah ve sünnet şöleni düzenleyecek

Çerkezköy Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl gerçekleştirdiği Toplu Nikah Şöleni 4 Eylül Pazar günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek.

Belediye nikah ve sünnet şöleni düzenleyecek
banner301
11 ÇİFTİMİZİN NİKAHI KIYILACAK

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Toplu Nikah Şöleni'nde Belediye’ye müracaat eden 11 çiftin nikahı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından şahitler ve Çerkezköy halkının önünde kıyılacak.

KAPALI OTOPARK ALANINDA DÜZENLENECEK
banner287

Kapalı Otopark Alanı üzerinde düzenlenecek olan Toplu Nikah Şöleni'nin ardından Çerkezköy Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 244 çocuğa çeşitli hediyeleri verilecek.

ÇOCUKLARA ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLECEK

Çerkezköy Belediyesi olarak her yıl Toplu Nikah Şöleni düzenlediğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Bu yıl Belediyemize müracaat eden 244 yavrumuzun sünnet işlemlerini gerçekleştirerek erkekliğe ilk adımlarını atmalarına vesile olduk. Ayrıca Çerkezköy Belediyesi olarak ilçemizde çeşitli nedenler ile nikah kıyamayan çiftleri tespit ederek, bu çiftlerimizin nikah akdini Pazar günü Kapalı Otopark Alanı üzerinde gerçekleştireceğiz. Halkımızı hem nikah programımıza, hem de sünnet olan yavrularımızın sevincine ortak olmaya davet ediyorum" açıklamasında bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306