Belediye yapmayınca, vatandaş kendi durağını oluşturdu

Çerkezköy’de tek yön uygulamasının ardından Osmanlı Camii önü minibüs durağı olarak belirlendi. Ancak bu alana belediye tarafından durak yapılmayınca, vatandaşlar caminin bahçesinden dışarı çıkartılan banklardan kendilerine bir durak oluşturdu.

Belediye yapmayınca, vatandaş kendi durağını oluşturdu
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Tek yön uygulamasının ardından Atatürk caddesinde minibüslerin yolcu indirme ve bindirme yerleri olarak Osmanlı Camiinin önü belirlendi. 3 aydır bu sistem uygulanırken, aradan geçen süre içinde hala cadde üzerlerine duraklar oluşturulmadı. Toplu ulaşım araçlarını kullanan vatandaşların en çok minibüslere inip, bindiği yer olan Osmanlı Camii önündeki durak alanın da vatandaşların oturarak bekleyeceği üstü kapalı bir durak oluşturulmayınca, vatandaşlar da kendi duraklarını kendisi yaptı. Cami bahçesinden çıkartılan ve caminin bahçe duvarının önüne konulan bankları durak yapan vatandaşlar, burada minibüsleri beklemeye başladı.
Vatandaşlar, bir an önce belediye yetkililerinin bu alana durak yapmasını istedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Amir.
Amir. - 10 ay Önce

Durak önunde bir tabela uyarici bir tabela bile yok ne oldugu belli degil park yeri gbi

Halk
Halk - 10 ay Önce

Araçların yönünü değiştir durak koyma ne ala memleket

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

Kavşak çıkışında durak olmaz.
Trafik akışını aksatır.

Çicek
Çicek - 10 ay Önce

Caminin önü durak olarak yanlış çünkü okullar açılıyor okul servisleri var caminin önü dahada kötü olacak bunu tahmin edemiyolarmı orada kazalarda olur

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459