Belediyeden eğitime destek

Çerkezköy Belediyesi, Fevzipaşa İlkokulu ve Recep Arif Gabralı İlkokulu’nun mantolama çalışmalarına katkıda bulundu.

Belediyeden eğitime destek
banner301
Çerkezköy Bakış - Fevzipaşa İlkokulu ve Recep Arif Gabralı İlkokulu’nun montalama çalışmalarına katkıda bulunan Çerkezköy Belediyesi, Veliköy Çok Programlı Lisesi ve Veliköy Ortaokulu’na da güvenlik kamerası sistemi kurdu. Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yaya kaldırımı da Çerkezköy Belediyesi tarafından yapıldı. Çerkezköy Belediyesi, Veliköy İlkokulu’nun tüm kapıları da yenileri ile değiştirdi.

MONTALAMA ÇALIŞMALARINA DESTEK OLDU

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, okul idareleri ve okul aile birliklerinden gelen taleplere cevap vererek her iki okulun mantalama çalışmalarına destek oldu.

KAMERA SİSTEMLERİ TAKILDI

banner287
Veliköy Mahallesi’nde eğitim ve öğretime devam eden Veliköy Belediyesi Ortaokulu ile Veliköy Çok Programlı Lisesi’nin güvenlik kamera sistemleri de Çerkezköy Belediyesi tarafından yaptırıldı.

YAYA KALDIRIMI YAPILDI

Çerkezköy Belediyesi, öğrenci ve velilerin daha rahat bir şekilde okula gidip gelmelerini sağlamak amacıyla Fatih Mahallesi Ambardere Bölgesi’nde eğitim ve öğretim veren Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yaya kaldırımını da yaptı. 800 metre uzunluğunda toplam 1550 metrekare yaya kaldırımı yapılırken, 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı yanında başlayan yaya kaldırımının Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde sona erdiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Ayrıca Enesler Anadolu Lisesi’nin yanında bulunan bir alan da Çerkezköy Belediyesi tarafından araç parkı için düzenlenerek, hazır hale getirildi” dedi.

OKULUN KAPILARI YENİLENDİ

Çerkezköy Belediyesi, Veliköy İlkokulu’nun tüm kapıları da yenileri ile değiştirdi. Yetkililer “Okul içerisinde bulunan sınıflar, lavabolar, idari birimler, kütüphane ve laboratuarın eskiyen ve zamanla aşınan kapıları yenileri ile değiştirildi” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459