Bir uğrayan müdavimi oluyor

Çınar Bahçe Et Mangal Restaurant yeni konsepti, hizmet anlayışı ve leziz yemekleriyle Çerkezköy’de kendine farklı yer edildi. Pide çeşitlerinden sulu yemek çeşitlerine ızgara köfteden pizza çeşitlerine kadar onlarca lezzeti Çerkezköylülerin damak tadına sunan Çınar Bahçe Et Mangal Restaurant’a bir uğrayanlar müdavimi oluyor. İşletme sahibi Fatih Öçeş, Saray ve Çorlu’dan da müşterilerinin olduğunu belirterek kısa süre sonra haftanın 7 günü 24 saat hizmet vereceklerini söyledi.

Bir uğrayan müdavimi oluyor
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Otogarı’nın karşısında onlarca lezzeti bir arada sunan Çınar Bahçe Et Mangal Restaurant, Çerkezköylülerin uğrak noktası haline geldi.
“1994’TEN BU YANA GIDA SEKTÖRÜNDEYİZ’’
Gıda sektörüne 1994 yılında Çorlu’da adım attıklarını belirten İşletme Sahibi Fatih Öçeş, 1999 yılından bu yana da Çerkezköy’de hizmet verdiklerini aktararak, “Çerkezköy’de ilk olarak belediye meydanında hizmet verdik.  3 yıldan bu yana da otogar karşısındaki yeni yerimizde hizmet veriyoruz.’’dedi.
“BAHÇE BİZİM İÇİN BÜYÜK AVANTAJ’’
Öçeş, restaurantın bahçesini geçen yıl yaptıklarını söyleyerek “Bahçe bizim için çok büyük bir avantaj, en çok da bununla anılıyoruz. İşletmenin atmosferini değiştiren bahçemiz için olumlu dönüşler alıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
“KÖFTE YEMEYE ÇORLU VE SARAY’DAN GELEN VAR’’
Genelde et ürünlerine ağırlık verdiklerini kaydeden Fatih Öçeş, şöyle devam etti:  “Köftemizi sadece Çerkezköy’ümüzden değil, Kapaklı, Çorlu ve Saray gibi civar bölgelerden de tatmaya gelenler var. Köftemizi tamamen baharatsız ve kendimize has bir tarifle yapıyoruz. Et ürünlerini sürekli belli firmalardan alıyor, kurumsal firmalarla çalışıyoruz.
“SIFIR BAHARAT, FULL TAT’’
Köfte çeşitleri dışında sulu yemek çeşitleriyle de hizmet verdiklerini kaydeden Öçeş “ürünlerimizde kesinlikle hiçbir tatlandırıcı bulundurmuyoruz. Sıfır baharat, full tat, tamamen doğallık diyoruz. Ürünlerimizi kaliteli ürünlerle yapıyor, deneyimli ustalarımızın el marifeti ile birleştiriyoruz.’’ bilgisini verdi.banner287
“YÖRESEL PİDELERİMİZ MEVCUT’’
Pide çeşitlerinin çok beğenildiğine dikkat çeken Öçeş, “Karadeniz pidelerinin hepsi işletmemizde tüketiciye sunuluyor. Ancak bunlardan, meşhur Görele ve Bafra pidemiz daha çok revaçta. Bu tür pideler konusunda ilçemizde bir eksiklik vardı. Biz de kaliteli ve bu pidelerin yapımını çok iyi derecede bilen bir usta bulunca, bu lezzetler arasında bir köprü görevi gördük. İlk kez bu pidelerin tadına bakan, sonra bunların müptelası oluyor.’’ Diye konuştu.    
“HİJYEN HER ZAMAN GÖZ ÖNÜNDE’’
“Bizi ayrı kılan özelliklerimizden biri de güven.’’diyen Öçeş, şöyle devam etti: “Müşteri sadece lezzet aramaz, bunun yanında güven de arar. Hijyen konusuna gelirsek, zaten her şey göz önünde. Reyonlarımız, mutfaklarımız açık, müşteri her zaman görebiliyor. Ustalarımızın sabah 04.00’da geldiği işletmemiz 05.30’da açılıyor, gece 24.00’da kapanıyor.’’“7/24 HİZMET VERECEĞİZ’’
Öçeş, 4 usta ve her birinin de bir yardımcısı olduğuna söyleyerek “Gelecek haftada firmamızda bir tadilat yapacağız, bu tadilatın ardından da 7 gün verdiğimiz hizmeti günde 24 saate tamamlayacağız.’’dedi.
“EVİME BURADAKİ ÜRÜNLERDEN GÖTÜRÜYORUM’’
İlk hedeflerinin müşteri memnuniyetini olduğunu kaydeden Öçeş, “Güven, kalite, temizlik, hijyen arayan tüm vatandaşlarımızı işletmemize bekliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi ‘evinizde yer gibi yiyin’ sözünü yineliyorum. Çünkü, ben de evime buradaki ürünlerden götürüyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493