Birlik Dergisi'nin 11. sayısı yayımlandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın üç ayda bir çıkarttığı Birlik Dergisi’nin 11. sayısı yayımlandı. Dergide ağırlıklı olarak odanın geçtiğimiz Ekim, Kasım ve Aralık aylarındaki resmi temas ve ziyaretler ile kurumsal faaliyetleri içeren konular yer aldı.

Birlik Dergisi'nin 11. sayısı yayımlandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Derginin kapağında Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve yönetim kurulu üyelerinin Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı yaptıkları ziyaretle ilgili fotoğraf ile “Bütün İmkânlarımızla Devletimizin Yanındayız” başlığı kullanıldı.

İKİNCİ KURTULUŞ SAVAŞININ VERİLDİĞİ BİR SÜRECİ YAŞIYORUZ
banner287

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva: derginin başyazısında ziyareti şu cümlelerle kaleme aldı: Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana belki de ikinci kurtuluş savaşının verildiği bir süreci yaşıyoruz. O yıllarda dört bir cepheden verdiğimiz mücadeleden daha büyüğünü ve zorunu şimdi vermekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti hem içeride hem dışarıda ihanet cephelerine karşı mücadele vermektedir. Herkesin bilmesini isteriz ki iş dünyası olarak bu hain saldırılara karşı kayıtsız şartsız devletimizin ve milletimizin yanında ve emrindeyiz. Çerkezköy TSO yönetim kurulu olarak Çerkezköy İlçe Emniyet müdürümüze yaptığımız ziyarette odamız adına hem taziyede bulunduk hem de bu kararlılığımızı ifade ettik”
80 sayfa yayımlanan dergide, odanın çalışmaları, yaptığı protokoller ile ziyaretlere yer verildi. Dergi, oda üyelerine dağıtıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459