BONY’de 1000 kişi aynı sofrada iftar açtı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sektörünün lider kuruluşlarından BONY Çorap’ta fabrika yönetimi ile çalışanlar iftar yemeğinde bir araya geldi. Fabrika bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 1000 çalışan katılırken, iftara davetli olarak katılan Survivor Anıl hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - BONY Çorap Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya, şirket yönetimi ile çalışanlarına iftar yemeği verdi.
YAKLAŞIK 1000 KİŞİ KATILDI
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren BONY Çorap’ta fabrika yönetimi ile çalışanlar düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Önceki gün düzenlenen iftar yemeğine BONY Çorap Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya, Bony Çorap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercüment Ali Gülkaya, Bony Çorap yönetimi, Best Orman Ürünleri’nin sahibi Mustafa Aksoy, Kayalar Emlak’ın sahibi Emre Kaya, Yağmur Turizm’in sahibi Akın Yılmaz, Survivor Anıl ile Bony çalışanları katıldı.
“HEYECANLANMAMAK MÜMKÜN DEĞİL’’
İftarın ardından bir konuşma yapan BONY Çorap Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya bir ramazan ayında daha bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek, “Çok güzel bir manzara ile karşılaştım. Bu manzara karşısında heyecanlanmamak mümkün değil. Tüylerim diken diken oldu’’ dedi.
“ÇALIŞANLARIMLA MUTLU OLUYORUM’’
Her zaman için çalışanları ile gurur duyduğunu ifade eden Gülkaya, “ben çalışanlarımla mutlu oluyorum. İnşallah hep birlikte daha iyi yerlere birlikte geleceğiz. Bunun için elimden geleni göstermeye gayret ediyorum. “ diye konuştu.
“SİZLER VARSANIZ BEN VARIM’’
Çalışanlarına ‘sizler varsanız ben varım’ şeklinde seslenen Hasan Gülkaya sözlerini şöyle tamamladı: “Allah razı olsun. Sizler varsanız ben varım, sizler yoksanız ben de yokum. Bu fabrikanın tek başına burada olmasının hiçbir anlamı yok. Bu fabrika sizlerle anlam kazanıyor’’
‘SURVİVOR’LI İFTAR
banner287
İftar programına davetli olarak katılan Survivor Anıl, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. İftarın ardından hayranları Survivor Anıl ile fotoğraf çektirerek, sohbet etme imkanı buldular.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493