Briç turnuvaları yeniden başladı

Çerkezköy’de yaklaşık bir yıldır ara verilen briç turnuvalarına yeniden başlandı.

Briç turnuvaları yeniden başladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de yaklaşık bir yıldır ara verilen briç turnuvalarına yeniden başlandı. Geçtiğimiz pazartesi Çerkezköy Fenerbahçeliler Dernek Lokalinde 6 masa ile sezonun açılış turnuvası yapıldı.

HER PAZARTESİ DÜZENLENECEK

banner287
Çorlu’lu  oyuncuların da katıldığı turnuva bundan böyle her pazartesi devam edecek. İlçemiz doktorlarından Ayhan Akbıyık’ın ekim ayında yapılan seçimlerde  Briç Federasyon Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmesinin  ardından Trakya ve özellikle Çerkezköy’de briç sporunun istenilen seviyelere ulaşacağı belirtildi.

ERTÜRK HERKESİ DAVET ETTİ

Çerkezköylü briççiler adına açıklamalarda bulunan Nejdet Ertürk Çerkezköy’de briç oynayan, oynamak isteyen herkesi Pazartesi akşamları saat 8:00 de yapılacak turnuvaya katılmaya çağırdı. Ertürk şunları söyledi: “Turnuvalarımızda zaman zaman briç milli takımı oyuncuları da bulunacak.Yeterli talep olması durumunda eğitimlere de başlanacaktır. Turnuvalarımızla ilgili her türlü duyuru, haber,fotoğraf ve turnuva sonuçları sosyal medyada oluşturacağımız Çerkezköy Briç  sayfasında paylaşacağız.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459