Burada kazasız gün yok!..

Fevzipaşa Caddesi ile Güveniş Caddesi’nin kesiştiği dört yol üzerinde neredeyse kazasız gün geçmezken, dün meydana gelen kazada her iki araçta da ağır hasar oluştu.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Trafik ışığı ve trafik levhaları bulunmayan Fevzipaşa caddesiyle Güveniş Caddesinin kesiştiği dörtyolda kazasız gün geçmezken, aynı noktada dün de kaza meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre kaza şöyle gelişti: Fevzipaşa Caddesi’nden Barbaros Caddesi’ne doğru seyreden Muammer Ege yönetimindeki 59 UV 122 plakalı araca, Pasha Otel yönünden Güveniş caddesi istikametine seyreden Mehmet Tiryaki yönetimindeki 34 LGG 07 plakalı araç büyük bir gürültüyle çarptı. Kazanın meydana gelmesiyle çevre sakinleri araçların başına toplanarak yaralıların olup olmadığını kontrol ettiler.
SAĞLIK EKİPLERİNİN TEDAVİ İSTEĞİNİ KABUL ETMEDİLER
Olay yerinden geçen Çerkezköy Belediyesi Zabıta Ekipleri kazanın ardından araç yoluna kapanan trafiğin akışını sağlarken, yol ortasında kalan aracı mahalle sakinleriyle birlikte yolun kenarına almaya çalıştılar. Kazadan sonra, 112 Ambulans ekiplerinin olay yerine gelirken, her iki araç şoförü de yaralı olmadıklarını ifade ederek muayene isteğini geri çevirdiler. Trafik ekipleri kazanın meydana geldiği cadde üzerinde trafik akışını kontrollü bir şekilde sağlayarak, kazayla ilgili gerekli incelemelerde bulundular.
MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİLERİNİ DİLE GETİRDİ
Her iki araçta da maddi hasar meydana gelirken, Mehmet Tiryaki’nin kullandığı 34 LGG 07 plakalı araç çarpmanın etkisiyle kullanılamaz hale geldi. Kazanın meydana geldiği cadde üzerinde toplanan mahalle sakinleri her gün aynı noktada kaza meydana geldiğini belirterek tepkilerini dile getirdiler. Yetkililerin yol üzerinde biran önce gerekli tedbirleri almaları gerektiğini belirten mahalle sakinleri, gerekli tedbirler alınmadığı taktirde meydana gelen kazalarda can kaybının da yaşanabileceğini ifade ettiler.


banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ AKTAŞ
ALİ AKTAŞ - 6 yıl Önce

DEĞERLİ EDİTÖR, BEN BU CADDEDE 13 YILDIR ESNAFIM. 13 YILDIR BU KAVŞAKTA OLAN KAZALARI SAYMAKLA BİTMEZ, İNANIN NERDEYSE ALIŞTIK ARTIK. YAKLAŞIK 6 YIL ÖNCE BU KAVŞAKA TRAFİK IŞAKLARI KOYULDU, BİR NEBZEDE OLSA KAZALAR DURAKLADI, NE OLDUĞUNU ANLAMADAN 1 YIL İÇİNDE IŞIKLAR KALDIRILDI VE KAZALAR GENE HIZLANDI, ARTIK HER GÜRÜLTÜ GELDİĞİNDE AMBULANS VE POLİSİ ARAMAYA VE ELİMİZDE SU BARDAĞI İLE KAZA YERİNE KOŞMAYA ALIŞTIK. MADEM TRAFİK LAMBALARI KALDIRILDI BURADA YETKİLİLERE SESLENİYORUM. BU KAVŞAĞA GÜVENİŞ CADDESİ İSTİKAMETİNE 2 ADET SET KONULMASI LAZIM. HEMDE ACİLEN. GÜVENİŞ CADDESİNDEN KAVŞAĞA GİRİŞE VE FEVZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU İSTİKAMETİNDEN BU KAVŞAĞA GİRİŞE 2 ATANE SET YAPILMASI ZORUNLUDUR. YETKİLİLERİN DİKKATE ALACAĞINI DÜŞÜNÜYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493