Buz sarkıtları temizleniyor

Çerkezköy’de vatandaşlar için tehlike oluşturan kar ve buz sarkıtları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından temizleniyor. Ekipler, ihbarlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek.

Buz sarkıtları temizleniyor
banner301
VATANDAŞ İÇİN TEHLİKE OLUŞTURUYOR

Çerkezköy’ü etkisi altına alan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Kar yağışı sonrasında çatılarda biriken kar kütleleri ile saçaklardaki buz sarkıtları vatandaşlar için tehlike oluşturuyor.

MÜDAHALE EDİLİYOR

banner287
Gelen ihbarları değerlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, tehlikeye anında müdahalede bulunuyor. Gerekli emniyet tedbirleri sonrasında merdiven aracılığıyla bina çatılarına ulaşan itfaiye ekipleri bir yandan kar küremesi yaparken bir yandan da buz
sarkıtlarını kırıyor.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Yetkililer, şu ana kadar üzücü bir olay yaşamadığını söyleyerek “Vatandaşlarımızın kaldırımlarda rahat yürümelerini sağlamak ve olası bir kazaya sebebiyet vermemesi için saçaklardan sarkan buz kütleleri ve kar yığınları ekiplerimiz tarafından temizleniyor. İhbarlar neticesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandılar.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459