Caddeler Rent a Car’a döndü

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nden dolayı sürekli göç alan ve TÜİK’in 2015 verilerine göre 133 bin 626 nüfuslu Çerkezköy’de yaklaşık 40 bin özel araç var.

Caddeler Rent a Car’a döndü
banner301
Çerkezköy’ün en işlek caddelerindeki park ceplerinin Rent a Car firmaları tarafından kiralık araçlarla dolmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Çerkezköy Bakış
- Her 3 kişiden 1’inde araç bulunduğu ilçede Atatürk ve Öztrak Caddelerindeki trafik keşmekeşsi de her geçen gün artıyor.
banner287
Tek-Park’ın yürütmesinin Danıştay tarafından durdurulmasının ardından da  Atatürk, Öztrak ve Uğur Mumcu Caddelerindeki park cepleri üzerinde ‘Kiralık’ yazan otomobiller ile doldu. Rent a Car firmaları, vatandaşların en yoğun olduğu yerlere üzerlerine büyük afişler yazarak bu caddelerde araçları park ederek müşteri beklemesi, buralara araçlarını park edecek vatandaşların tepkisini çekiyor. Öte yandan bu caddelerin birçok yerinde ise çok sayıda satılık araçta olması dikkat çekiyor. Vatandaşlar caddelerin Rent a Car ve galeriye döndüğünü belirterek yetkililerin önlem almasını istediler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 10:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ali tektaş
Mehmet ali tektaş - 1 yıl Önce

Tekparkı kaldirilma sini isteyen arkadaşlar alsın düzensiz lik lerin cezasını çekiyor ve başkalarının hakkına giriyor kına yakarsınız Tek parkı istemeyen vatandaşlar

ali
ali @Mehmet ali tektaş - 1 yıl Önce

Tekpark kalksın diyen yaygaracılar bunlar ve atamobil satıcıları idi zaten.
Olan cadde esnafına oluyor.

rezalet
rezalet - 1 yıl Önce

sadece kiralık ya da satılık araçlar değil, diğer araçlarda araç trafiğine kapalı yollarada araç parkediliyor. bunu yapanlar ise konuşurken mangalda kül bırakmayan tipler.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459