Çakır Kardeşler, Baymak ile büyüyor

Veliköy’de 6 kardeşin ortaklığında 1992 yılında kurulan sektöründe sağlam adımlarla yükselerek kuruluşunun 20’nci yılında Şube sayısını 3’e çıkaran Çakır Kardeşler, yeni bir yapılanma içine girdi.

Çakır Kardeşler, Baymak ile büyüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - 1992 yılında kurulan Çakır Kardeşler, ısıtma sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Baymak ile anlaşma yaparak Baymak’ın Bölge Bayiliğini üstlendi. Çakır Kardeşler, Orange Store Mağazasının açılışını dün saat 14.30’da yaptı. Açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

YENİ BİR YAPILANMA

Isıtma sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Baymak ile anlaşma yapan ve Baymak’ın Bölge Bayiliğini üstlenen Çakır Kardeşler, Orange Store Mağazasının açılışını dün saat 14.30’da yaptı. Gazi Osman Paşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Er-Çorbacı Apartmanı No: 21 adresinde düzenlenen açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Uğur Erem, Baymak Pazarlama Müdürü Hasan Akça, Çakır Kardeşler yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

“MAĞAZAMIZI YENİLEDİK”

banner287
Açılışta konuşan Çakır Kardeşler Yönetim Kurulu Üyesi Güntay Çakır, 25 yıldır hizmet verdiklerini belirterek “Yeni bir yapılanma içine girdik. Isınma sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Baymak ile anlaşma yaparak mağazamızı yeniledik” dedi. Açılışta konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da “Uzun yılların esnaflığı Baymak ile birleşerek yeni bir güçle Çerkezköy’e hizmet etmeye devam edecek. Çerkezköy’e ve Çakır ailesine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çerkezköy yeni, yenilenen işletmeleri bekliyor” dedi.

“EN ÖNEMLİ 3 ISITMA GRUBUNDAN BİRİYİZ”

Baymak Pazarlama Müdürü Hasan Akça da Orange Store konsepti ile ilgili bilgi verdi. Orange Store konseptine geçtiğimiz yıl başladıklarını ve Türkiye’de 25 mağazaya ulaştıklarını belirten Akça “Baymak 50 yıllık bir şirket. Yüzde 100 Türk sermaye ile kurulan Baymak’ın 2013 yılında yüzde 100 hissesi Hollandalılara devredildi. Avrupa’daki en önemli 3 ısıtma grubundan biriyiz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Çakır Kardeşler ile çalışmak istedik. Onlar da kabul ettiler. Bu mağaza sektörün yenilenen yüzü. Klasik doğalgaz taahhüdü yapan firmalardan farklı. Bu mağazalarımızı önemsiyoruz. Çakır Kardeşler’e de bizim yanımızda yer aldıkları için teşekkür ediyorum. Açılışımız hayırlı olsun” dedi.

AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Akça “Sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamı ile tüketicilere kaliteli ürün ve hizmet sunan Orange Store’lar, bayilere 12 ay satış yapabilme imkânı sunarken satın alma ve taahhüt avantajlarında da kolaylık sağlıyor” diye konuştu. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek Orange Store Mağazasının açılışı gerçekleştirildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306