Çalamadan yakalandı…

İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Asayiş ekipleri hırsızlık zanlısını suçüstünde yakaladı.

Çalamadan yakalandı…
banner301
Çerkezköy Bakış - Kızılpınar Mahallesi’nde bulunan bir ikamette hareketli dakikalar yaşandı. Hırsızlık için bir eve giren K.S. isimli hırsız ev sahibinin kendisini fark etmesi ve Jandarmaya haber vermesi ile kapana sıkıştı. Ev sahibinin imdadına kısa sürede Jandarma yetişirken, hırsızlık için girdiği evden hiçbir şey çalamadan yakalanan zanlı dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

EV SAHİBİ DURUMU FARK ETTİ

Yaşanılan olay ile ilgili edinilen bilgiye göre, K.S. isimli zanlı Kızılpınar Mahallesi’nde bir ikamete girdi. Hırsızlık için girdiği ikametin üst katında bulunan ikamet sahibini hesaba katmayan hırsız, evde bulduğu değerli eşyaları çalmak için iş başına geçti. Alt kattaki sesleri fark eden ev sahibi durumu anlar anlamaz hemen Jandarma ekiplerine durumu ihbar etti.

banner287
KISKIVRAK YAKALANDI

Aldığı ihbar üzerine harekete geçen İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Asayiş ekipleri, kısa sürede olayın meydana geldiği ikamete geldi. İkamet etrafını saran Jandarma ekipleri daha sonra evin içinde bulunan K.S. (25) isimli zanlıyı kıskıvrak yakaladı. Girdiği evden hiçbir şey çalamadan Jandarmaya paçayı kaptıran hırsız gözaltına alındığı esnada ev sahibi tarafından linç edilmekten son anda kurtarıldı.

TUTUKLANDI

Gözaltına alındıktan sonra dün öğlen saatlerinde Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edilen zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cavit
Cavit - 2 yıl Önce

Yüzlerini niye kapatıyorsunuz bırakın herkez görsün

Selda
Selda - 2 yıl Önce

Neden isimleri kısaltıyorsunuz? Yazın sanki utanma mı var bu tiplerde?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459