Çalışma yapılacak bölgeleri incelediler

Çerkezköy’e gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte ilçede çeşitli incelemelerde bulundu.

Çalışma yapılacak bölgeleri incelediler
banner301
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Bağlık Mahallesi’nde yapılacak olan Bağlık Üst Geçit Viyadüğü, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Emlak Konutları giriş kavşağı düzenlemesi ve Altı yol kavşağında yapılacak düzenlemeleri inceledi.

Çerkezköy Bakış -
Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün ve Ulaşım Daire Başkanı Hasan Bayram ile beraber erken saatlerde Çerkezköy’e gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte ilçede çeşitli incelemelerde bulundu.

İNCELEME YAPTI
banner287

Çerkezköy'de vatandaşlarla sohbet ederek çalışmalarla ilgili bilgiler veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Vahap Akay ile birlikte Bağlık Mahallesinde Üst Geçit Viyadüğü yapılacak bölgede incelemelerde bulundu.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Çerkezköy'de Emlak Konutları Kavşak düzenlemesi yapılacak alanda ve yine Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleme yapılacak olan Altıyol Kavşağında incelemelerde bulunarak yetkililerden yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy’deki incelemelerinin ardından Çorlu’ya geçti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459