ÇEGİAD ziyaretinde Yunus Timi müjdesi

Çerkezköy Genç İş Adamları Derneği üyeleri tarafından ziyaret edilen Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, Motosikletli Yunus Timi oluşturmayı düşündüklerini ifade etti.

ÇEGİAD ziyaretinde Yunus Timi müjdesi
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Temmuz ayında Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Murat Kocabıçak’a nezaket ziyaretleri devam ediyor.  Çerkezköy Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Asbaş, Başkan Yardımcıları Tamer Aşık ve Fatih Bozkurt, Yönetim Kurulu Mali Üyesi Hüseyin Çetintaş ile Genel Sekreter Mutlu Özgün de, Kocabıçak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
MOTOSİKLETLİ YUNUS TİMİ MÜJDESİ
ÇEGİAD Üyeleri, Çerkezköy’deki ticari hayat ve dernek çalışmaları hakkında Kocabıçak’a bilgi verirken, Emniyet Müdürü Kocabıçak da, Emniyet’teki personel sayısında geçen yıla oranla yüzde 19’luk bir artış olduğunu vurgulayarak “İlçeler arasında bakıldığı zaman en çok personeli bulunan ilçe emniyeti biziz. Yüzde 19’luk bir artış, 44 yeni personele denk geliyor. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğümüz amir ve memur sayısı olarak desteklerinin devam edeceği bilgisini verdiler. Bununla beraber ileriki dönemlerde motosikletli yunus timi oluşturmayı düşünüyoruz.” dedi.
banner287
HALKIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN ZORLU ŞARTLARDA ÇALIŞIYORSUNUZ
ÇEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Asbaş ise, Emniyet Teşkilatı’nın halkın can ve mal güvenliği için 7 gün 24 saat zorlu şartlarda görev yaptıklarını belirterek, Türk Emniyet teşkilatına bu ziyaret vesilesiyle teşekkür etti. Emre Asbaş ayrıca bundan sonraki süreçte ise ÇEGİAD’ın her zaman İlçe Emniyetinin yanında olduğunu ifade etti. yaklaşık bir saat süren nezaket ziyaretinin ardından ÇEGİAD üyeleri Murat Kocabıçak’ın makamından ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306