Çelenk sunumu ile başlayacak, Askeri geçiş ile son bulacak

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları bu sabah saat 09.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayacak. Çerkezköy Kaymakamlığı’nda tebrikat töreni ile devam edecek olan törenler, Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak tören geçişi ile son bulacak.

Çelenk sunumu ile başlayacak, Askeri geçiş ile son bulacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Kaymakamlığı, 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı ve Çerkezköy Belediye Başkanlığı temsilcilerinin hazır bulunacağı program ilgili kurumların Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayacak. Çelenk sunumunun ardından ise Kaymakamlık Makamı’nda, Kaymakam Ayhan Bayhan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nevzat Taşdeler ve Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem tarafından gelen tebrikler kabul edilecek.  CUMHURİYET MEYDANI’NDA DEVAM EDECEK
Kaymakamlıktaki törenin ardından da saat 10.00’da Kaymakam, Garnizon Komutanı ve Çerkezköy Belediye Başkanı’nın halkı selamlaması ile Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak olan program, Hava Savunma Kur. Yüzbaşı Galip Bilgin’in günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşmayla devam edecek. Törenler askeri geçiş ile son bulacak.
banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306