Cem Yılmaz’dan Çerkezköy’e teşekkür

Ünlü komedyen Cem Yılmaz´ın yeni filmi ´Arif V 216´nın Çerkezköy’deki sahnelerinin çekimi 4 gün sürdü. Çekimlerinin tamamlanmasının ardından ünlü oyuncu sosyal medya hesabından Çerkezköylülere teşekkür etti.

Cem Yılmaz’dan Çerkezköy’e teşekkür
banner301

Çerkezköy Bakış - Cem Yılmaz´ın ´G.O.R.A.´ filminden tanıdığımız Arif ile 216 robot karakteri ile karşımıza çıkan Ozan Güven ´Arif V 216´ filmi ile tekrar beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. Filmin 2018 yılında vizyona girmesi beklenirken, Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in başrolünde oynadığı bu filmin bazı sahneleri Çerkezköy Tepe Mevkiindeki Gökküşağı Evleri’nde çekildi.
 

4 GÜN SÜRDÜ

banner287
Kalabalık bir set ekibi tarafından gerçekleştirilen çekimlerde Cem Yılmaz’ın sahnelerinin çekildiği öğrenildi. 4 gün süren çekimlerin ardından ünlü oyuncu ve set ekibi ilçeden ayrıldı. Sosyal medya hesabından filmin çekildiği sitedeki vatandaşlarla çekilen bir fotoğrafını  paylaşarak altına da “Mahallelerinde çekim yaptığımız Çerkezköy’deki arkadaşlarımıza, misafirperverlikleri ve dostane yardımları için çok teşekkür ederim. “notu düştü. Bu fotoğraf ise binlerce beğeni aldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459