ÇEMYO’dan Belediye Meydanı’na AKADEMİK STAND

Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde eğitim veren Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu (ÇEMYO), Belediye Meydanı’nda açtığı stant ile üniversite adaylarını bilgilendirdi. Stant başında bekleyen Yüksekokul Öğretim Görevlileri, ilgili vatandaşlara, hem Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nu, hem de Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki diğer yüksekokul ve fakülteleri tanıtan broşürler de dağıttı.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - ÖSYM’nin LYS puanlarını açıklaması ile birlikte üniversite adaylarını tercih telaşı sararken, Çerkezköy’de akademik eğitim veren tek kurum olan Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu da, Belediye Meydanı’na stant açtı.
BROŞÜRLÜ TANITIM
Standın başında görev alan Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri Özlem Berkdemir, Gülten Vatansever, Bilge Berkhan, Emel Demir ve Gülsüm Turan, standa başvuran öğrenci ve öğrenci velilerini bilgilendirirken, üniversite adaylarına, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nun tanıtımına ilişkin hazırlanan broşürler de dağıtıldı.
6 AYRI PROGRAM VAR
banner287
Saat 10.00 ile 16.00 arasındaki zaman diliminde açık kalan standı Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Hikmet  Ziya Özek ve Yüksekokul Sekreteri Ali Ağbal da ziyaret etti. Yüksekokul bünyesinde Halkla İlişkiler Programı, Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı Programı, Lojistik Programı, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Programı ile Tekstil Programı’nın bulunduğunu dile getiren Prof. Dr. Hikmet  Ziya Özek, tercih yapacak üniversite adaylarının, bugün de açık kalacak olan Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Tanıtım Standı’nı ziyaret edip, üniversitelerinin tanıtım broşürlerini incelemelerini istedi.
Bu arada Yüksekokul Tanıtım Standı’nın bugün saat 16.00’a kadar açık kalacağı öğrenildi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493