Çerkezköy ekibi ‘Bayramiç’i büyüledi

Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu Bayramiç’te 13-15 temmuz tarihleri arasında düzenlenen 19.İda Kültür ve Sanat Festivali’nde Tekirdağ, Artvin ve Üsküp yörelerinden oyunlar sergiledi. Gösterdikleri performansla izleyenleri büyüleyen Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu büyük alkış aldı.

Çerkezköy ekibi ‘Bayramiç’i büyüledi
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde 13-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 19.İda Kültür ve Sanat Festivali’ne katıldı.
BÜYÜK BEĞENİ TOPLADILAR
Halk oyunları eğitmenleri Mehmet Günay Gökçe ile Serhat Ayaz’ın hazırladığı Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu festivalde Tekirdağ, Artvin ve Üsküp yörelerinden oyunlar sergiledi. Performansları ile izleyenleri büyüleyen Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu büyük alkış aldı.
FESTİVALDE YER ALAN İSİMLER
Festivale katılan Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Halk Oyunları Topluluğu’nda Mehmet Günay Gökçe, İncihan Gökçe, Hüseyin Efe Gökçe, Metin Yüksel, Aydan Yüksel, Onur Yüksel, Serhat Ayaz, Ferdi Zurnacı, Zafer Kılıç, Fatih Turlin, Mustafa Furkan Alışık, Zeynep Kısmet, Çiğdem Paralı, Elif Uçar, Sabri Keskin, Recep Kardeş, Serkan Akgün, Arslan Ertem, Meral Kurt, Jülide Ecevit, Özlem Vatansever, Hilal Sezgin, Gamze Hoban, Şeyma Nur Zihni, İrem Arslan, Ecem Arslan, Aslı Şahin, Volkan Nalça, Mehmet Göçen, Taha Aydın, Alihan Yılmaz, Fuat Memiş, Özgür Başıküçük, Özgür Kaya yer aldı.  
GÖKÇE TEŞEKKÜR ETTİ
banner287
Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Günay Gökçe, festivale ulaşım konusunda verdiği destekten ötürü Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in şahsında Çerkezköy Belediyesi’ne ayrıca konaklama konusunda katkı sunan Bayramiç Belediye Başkanlığı’na teşekkür etti.
DERNEK BAŞKANLIĞINI GÖKÇE YÜRÜTÜYOR
Çerkezköy Folklor Araştırma ve Geliştirme Derneği yönetiminde Mehmet Günay Gökçe’nin dışında Başkan Yardımcısı Hasan İşcan yer alırken İncihan Gökçe, Nedret Bıçkıcı, Burhan Öztürk ile Ekrem Ferhatoğlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
dede
dede - 6 yıl Önce

yapmış oldukları gösterileri canı gönülden kutluyorum

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493